موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/16440 :کد

0

ژست حقوق بشری آمریکا دروغ است

  ﺳﻪشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۴ — ۲۰:۰۲
تعداد بازدید : ۲۱۷   
 تحلیل ایران -ژست حقوق بشری آمریکا دروغ است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز سیاست‌های آمریکا در منطقه غرب آسیا شکست خورده و راهبرد آنان در لبنان یمن و عراق با شکست مواجه شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز سیاست‌های آمریکا در منطقه غرب آسیا شکست خورده و راهبرد آنان در لبنان یمن و عراق با شکست مواجه شده است.

به گزارش تحلیل ایران؛ سردار سرتیپ نقدی در اولین همایش نخبگان بسیجی فعال در عرصه بین‌الملل که در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: امروز سیاست‌های آمریکا در منطقه غرب آسیا شکست خورده و این راهبردها در لبنان یمن و عراق با شکست مواجه شده است.

وی ادامه داد: امروز قدرت ملت‌ها حرف اول را می‌زند و هر که بخواهد در مقابل قدرت ملت‌ها بایستد سرنوشتی همچون رجوی و بنی‌صدرها خواهد داشت.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به این‌که آمریکایی‌ها ثروت ملت‌های منطقه را می‌دزدند، یادآور شد: دشمن برای ضربه زدن به کشورها از تاکتیک جنگ نرم استفاده می‌کند.

سردار نقدی با اشاره به اهمیت تحرک دولت در پیگیری فاجعه منا عنوان داشت: فاجعه تلخی در سرزمین وحی رخ داد.

وی بااشاره به استفاده دشمن از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی برای ضربه زدن به ملت‌ها اظهار داشت: آمریکا امروز در دنیا حرفی برای گفتن ندارد و هر آنچه که در صنعت سینما برای تبلیغات سرمایه‌گذاری می‌کند نتیجه‌ای ندارد و ژست آمریکایی‌ها در حمایت از حقوق بشر دورغین است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها در به راه انداختن جریان‌های تکفیری رسوایی بزرگی به راه انداختند و امروز سیاست‌های آمریکا در منطقه شکست خورده است.

منبع:تابناک

                               

ژست     حقوق بشر     آمریکا     دروغ        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :