موضوعات ‌مرتبط: فناوری نرم افزار

a/16573 :کد

0

مایکروسافت حرفه ای ترمی شود

  چهارشنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۴ — ۱۴:۱۰
تعداد بازدید : ۲۱۲   
 تحلیل ایران -مایکروسافت حرفه ای ترمی شود

آفیس ۲۰۱۶ را می‌توان جدیدترین قدم مایکروسافت در تغییر مجموعه آفیس از یک برنامه انفرادی به سوی یک سرویس اشتراکی مبتنی بر پردازش ابری و کار به صورت گروهی قلمداد کرد.

آفیس 2016 را می‌توان جدیدترین قدم مایکروسافت در تغییر مجموعه آفیس از یک برنامه انفرادی به سوی یک سرویس اشتراکی مبتنی بر پردازش ابری و کار به صورت گروهی قلمداد کرد.
 
به گزارش تحلیل ایران؛ هنگامی که شما در زمان واقعی در حال ویرایش متن هستید، تغییرات و ویرایش محتوا توسط شخص دیگری امکان پذیر نیست. برای مثال اگر شما در حال ویرایش بر روی یک پاراگراف هستید این اجازه به شما داده نمی شود که متن توسط شخص دیگری ویرایش شود.
 
گرین کارت هوشمند
یکی دیگر از ویژگی های موجود در برنامه های آفیس 2016 گرین کارت آمریکا هوشمند است. این ویژگی شبیه به یک لبه در مایکروسافت می باشد این مراجعه هوشمند به شما اجازه می دهد تا کاربران را به تحقیق محتوای خاص با استفاده از اطلاعات وب از طریق قابلیت های بینش شناسایی کند.
 
اگر شما نیاز به دانستن تعریف یک کلمه یا نیاز به تحقیق یک مکان و شخص داشته باشید به سادگی می توانید به جای استفاده از مرورگر وب و خروج از سند و راست کلیک، متن و گرین کارت هوشمند را انتخاب کنید.
 
منو"به من بگو"
 
برنامه ها و ویژگی های بسیاری در مایکروسافت آفیس 2016، به این نرم افزار اضافه می شود به عنوان مثال، نوسان و برنامه ریز وجود ندارد. بنابراین امروز برای پیگیری، در آن یک دکمه تعبیه شده که" این زمانی است که به من بگویید بسیار مفید است." به من بگو در منوی زبانه ها از هر آفیس 2016 تعریف شده است.

وارد کردن داده وب به اکسل
 
در نسخه های قبلی اکسل زمانی که شما نیاز به وارد کردن داده از وب داشتید باید به صورت دستی توسط کپی کردن و چسباندن تمام داده ها را وارد می کردید. در اکسل 2016، مایکروسافت در حال اضافه کردن یک راه ساده تر و سریع تر است.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :