موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/16622 :کد

0

کفاشیان: پول زوری بین کی‌روش و آل‌اشپورت ردوبدل نشده است

  چهارشنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۴ — ۱۸:۱۳
تعداد بازدید : ۲۴۷   
 تحلیل ایران -کفاشیان: پول زوری بین کی‌روش و آل‌اشپورت ردوبدل نشده است

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: کی‌روش زیر قراردادش با آل‌اشپورت را امضا کرده و براساس آن پول گرفته است و هیچ پول زوری ردوبدل نشده است.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: کی‌روش زیر قراردادش با آل‌اشپورت را امضا کرده و براساس آن پول گرفته است و هیچ پول زوری ردوبدل نشده است.
 علی کفاشیان در پایان مراسم تجلیل وزارت ورزش و جوانان از اعضای تیم فوتسال بانوان گفت: این موفقیت با همدلی به دست آمد و بانوان ایرانی این توانایی را دارند که در جام جهانی نیز بدرخشند.
وی درباره حواشی که در خصوص مشکلات جنسیتی برخی از بازیکنان مطرح شده بود، گفت: تیم ما از هر لحاظ سالم است. از 6 سال قبل بر روی اعضای تیم کنترل خوبی داشته‌ایم، شاید ما به کشورهای دیگر درباره این موضوع شک داشته باشیم اما آنها نمی‌توانند به ما شک کنند. حاضریم در هر جایی که می‌خواهند مدارک و آزمایش‌های لازم را ارائه کنیم. در مسابقات آسیایی نیز تست‌های لازم انجام شد. متاسفانه برخی‌ها چشم دیدن این موفقیت را ندارند.
رئیس فدراسیون فوتبال درباره حاشیه‌های قرارداد کارلوس کی‌روش با شرکت آل‌اشپورت که عنوان شده سرمربی تیم ملی پول زور دریافت کرده عنوان کرد: کدام پول زور، کی‌روش زیر قرارداد را امضا کرده و پولش را گرفته است. در همین خصوص چندین جلسه برگزار کردیم و هیچ فسادی در این موضوع وجود ندارد.
به گزارش تحلیل ایران،کفاشیان در خصوص مطرح شدن بحث فساد در فوتبال در جلسه استیضاح وزیر ورزش و در پاسخ به این سوال که آیا واقعا در فدراسیون فساد وجود دارد، گفت: در فدراسیون فوتبال رکن قضایی داریم و در هر بخشی که فساد وجود داشته باشد این رکن قضایی موظف است که برخورد لازم را انجام بدهد ضمن اینکه هر روز افراد بسیاری از جمله خبرنگاران در فدراسیون رفت و آمد دارند که می‌توانند این موضوع را بررسی کنند. همچنین سربازان گمنام می‌توانند در صورتی که چنین مواردی را مشاهده کنند آن را به مراجع مربوطه اطلاع بدهند.
وی درباره مشکلات داوری در فوتبال تصریح کرد: جلساتی را با کمیته داوران داشته‌ایم و قطعا از داوران حمایت می‌کنیم. با این وجود لازم است که فعالیت‌های دیگری نیز از جمله استعدادیابی و افزایش سطح کیفی کار داوران صورت بگیرد. ما از داوران حمایت می‌کنیم و مطمئنم که وضعیت داوری در آینده بهتر خواهد شد. نباید کاری کنیم که برای داوران استرس ایجاد شود.
رئیس فدراسیون فوتبال درباره تایید شدن سفرش به هند از طریق پایگاه خبری وزارت ورزش و اینکه چرا فقط این سفر اعلام عمومی شده گفت: سفرهایی که ما انجام می‌دهیم ماموریت کاری هستند و نمی‌دانم چرا این بار از طریق وزارت ورزش منعکس شد. باید در مجامع بین‌المللی فعال باشیم و سفرهایمان نیز در همین راستا صورت می‌گیرد.
کفاشیان اظهار داشت: پاداش ویژه‌ای برای اعضای تیم فوتسال بانوان در نظر گرفته‌ایم که بعد از تایید هیئت رئیسه آن را اجرایی می‌کنیم.

منبع : تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :