موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/16771 :کد

0

مزدوران جهان، پیام رهبر انقلاب را درست دریایت کنند

  پنجشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۴ — ۱۶:۰۰
تعداد بازدید : ۲۹۳   
 تحلیل ایران -مزدوران جهان، پیام رهبر انقلاب را درست دریایت کنند

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که «نباید در احقاق حقوق ملت ایران و امت سرافراز اسلام درنگ و تردید شود»، گفت: امیدوارم قدرت‌های امروز جهان و مزدوران آن‌ها در منطقه پیام رهبر فرزانه...

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که «نباید در احقاق حقوق ملت ایران و امت سرافراز اسلام درنگ و تردید شود»، گفت: امیدوارم قدرت‌های امروز جهان و مزدوران آن‌ها در منطقه پیام رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را درست دریافت کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد، ظهر روز پنجشنبه در حاشیه مراسم بزرگداشت خانواده شهدا و جانبازان دوران دفاع مقدس که در مسجد فاطمه الزهرا(س) تهران برگزار شد، در خصوص بیانات اخیر مقام معظم رهبری اظهار کرد: همیشه رهبر معظم و فرزانه انقلاب اسلامی فرماندهی نیروهای مسلح کشور، نماد اقتدار ملت ایران بوده اند و هستند بیانات اقتدار آفرین و عزت بخش رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در دانشکده افسری بار دیگر در اقتدار نظام اسلامی را در برابر کسانی که منافع ملت بزرگ ایران و منافع ملت اسلام را مورد تهدید قرار بدهند به نمایش گذارد.

 

وی تصریح کرد: امیدوارم که همه قدرت‌های امروز جهان و مزدوران آنها در منطقه این پیام را درست دریافت کنند و در احقاق حقوق ملت ایران و امت سرافراز اسلام درنگ و تردید ننمایند.

 

وی درباره آخرین اخبار از حادثه دیدگان فاجعه منا گفت: قطعا باید پیکرهای پاک و مطهر جانباختگان منا به ایران اسلامی بازگردد؛ من نیز در گفت‌وگویی که صبح امروز با ریاست سازمان حج و زیارت و نیز دکتر هاشمی وزیر بهداشت و درمان و مدیر هیأت ایرانی در سرزمین وحی داشتم، آگاهی یافتم که اقدامات و زمینه بازگشت پیکرهای پاک مطهر زائران ایرانی به ایران اسلامی فراهم شده است و مسئولین کشور عربستان هم همکاری با هیأت ایرانی راداشته‌اند.

 

ابوترابی‌فرد افزود: امیدوارم که شاهد بازگشت این کبوتران خونین بال و بدن‌های مطهر و پاک مردان و زائران مهاجر الی‌الله از سرزمین وحی به ایران اسلامی باشیم و در دستان قدرتمند توده های عظیم ملت ایران شاهد تشییع با شکوه و عزت آفرین بدن های مطهر باشیم.

 

وی در این مراسم از خانواده های شهیدان موسوی و سلگی تقدیر کرد و همچنین جانبازان محمدرضا مظلومی و محمود حاجی و چند تن از فعالان فرهنگی ناحیه سپاه محمدرسول الله(ص) تقدیر و تجلیل شدند.

 

ابوترابی فرد هم‌چنین در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس که ظهر روز پنجشنبه، در مسجد فاطمه الزهرا(س) تهران برگزار شد، گفت: مقامی که خداوند متعال به ایثارگران عنایت کرده، در حدی است که می‌توان آن را نوعی انتظار شمرد؛ که این انتظار دنیا و آخرت انسان را متحول می‌کند و کسی که منتظر ملاقات خداوند است، درواقع در راه خدا قدم بر می‌دارد.

 

وی با اشاره به اینکه امام بزرگوار همواره انتظار ملاقات خداوند را داشت، افزود: امام بزرگوار این مطلب را در وصیتنامه سیاسی و الهی خود نوشتند که با دلی آرام و قلبی مطمئن و روحی شاد از خدمت برادران و خواهران مرخص می شوم؛ این امر بیانگر انتظار ملاقات با خداوند است.

 

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همه امام را شخصیت اول کره زمین در آن زمان می‌دانستند و وصیتنامه ایشان نیز بیانگر این امر بود که مردم من منتظر ملاقات خدا هستم و دلم جایی دیگر است؛ این رفتار به این دلیل بود که ایشان عندالله بودند؛ لذا شما نیز باید این انتظار را قدر بشناسید.

 

وی با تجلیل از مقام شامخ شهدا و ایثارگران در طول دوران دفاع مقدس تصریح کرد: معنی منتظر ملاقات خدا در وسط میدان جهاد تبیین شد و این امروزه در سنگر دیگر یعنی در انجام مسئولیت ها و انجام شایسته وظیفه نمایان است.

 

در پایان این مراسم که به همت سپاه محمد رسول الله(ص) برگزار شد از خانواده شهید موسوی، سلگی و همچنین خانواده های جانبازان محمدرضا مظلومی و محمود حاجی تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

منبع:ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :