موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/16893 :کد

0

بی اعتمادی اکثریت مردم آمریکا به نظرسنجی ها

  جمعه ۱۰ مهر ۱۳۹۴ — ۱۲:۵۸
تعداد بازدید : ۲۱۶   
 تحلیل ایران -بی اعتمادی اکثریت مردم آمریکا به نظرسنجی ها

به موجب آخرین نظرسنجی موسسه پژوهشی گالوپ، شمار مردم آمریکا که به نتایج نظرسنجی ها و آمار ارائه داده شده در رسانه های جمعی این کشور اعتماد و اطمینان ندارند

به موجب آخرین نظرسنجی موسسه پژوهشی گالوپ، شمار مردم آمریکا که به نتایج نظرسنجی ها و آمار ارائه داده شده در رسانه های جمعی این کشور اعتماد و اطمینان ندارند به بالا ترین حد خود رسیده بطوری که بیش از 60 درصد آمریکایی ها را در بر می گیرد.

به گزارش تحلیل ایران ، موسسه گالوپ روز پنجشنبه با انتشار نتایج آخرین نظرسنجی خود در این خصوص یادآور شده است که فقط 40 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی گفته اند تا حدودی به نتایج نظرسنجی ها در رسانه های جمعی این کشور اعتماد دارند.

گالوپ، افزایش بی اعتمادی آمریکایی ها به رسانه های جمعی این کشور و آمار و ارقام منتشر شده در این رسانه ها را از سال 1998 تا کنون بی سابقه دانسته و نوشته است که این بی اعتمادی از سال 2007 تاکنون روبه افزایش بی سابقه گذاشته است.
موسسه یادشده نوشته است که این بی اعتمادی به موازات کاهش اعتماد مردم این کشور نسبت به لیاقت و کاردانی مسئولین دولتی آمریکا درحل و فصل مشکلات داخلی و بین المللی افزایش یافته است.
براساس این نظرسنجی، بی اعتمادی نسبت به صداقت و کاردانی دولت آمریکا و رسانه های عمده این کشور در سال های اخیر بویژه در میان نسل جدید بیش از سایر گروه های سنی افزایش یافته است/ایرنا

                               

نظر سنجی     مردم آمریکا     موسسه گالوپ            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :