موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/16898 :کد

0

سردار فضلی: آل سعود از امنیت بزرگترین همایش مسلمین غفلت کرد

  جمعه ۱۰ مهر ۱۳۹۴ — ۱۳:۲۵
تعداد بازدید : ۱۸۸   
 تحلیل ایران -سردار فضلی: آل سعود از امنیت بزرگترین همایش مسلمین غفلت کرد

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: آل سعود از امنیت بزرگترین همایش مسلمین جهان در منا غفلت کرد.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: آل سعود از امنیت بزرگترین همایش مسلمین جهان در منا غفلت کرد.

به گزارش تحلیل ایران، سردار علی فضلی پنجشنبه شب در جشن عید ولایت و بزرگداشت هفته دفاع مقدس در اصفهان افزود: بیش از چهار هزار نفر از مسلمانان به دلیل بی تدبیری و بی کفایتی رژیم پادشاهی آل سعود جان خود را از دست دادند.
وی ادامه داد: این حادثه اولین حادثه در مراسم حج نیست و در 80 سال گذشته حوادث بسیاری در مکه رخ داده است که فاجعه منا بزرگترین حادثه بود.
وی بیان کرد: ما مردان بحران هستیم و از اداره بحران سررشته خوبی داریم لذا تعلل و کوتاهی آل سعود که تمام توان خود را در پشتیبانی از استکبار جهانی و داعش به کار می برند را خوب متوجه می شویم.
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور همچنین گفت: عمل به قرآن و عهد الله را می توان به خوبی در دوران دفاع مقدس مشاهده کرد که حاصل آن اکنون در مجاهدت امام (ره) و شهدای انقلاب و دوران دفاع مقدس در امنیت، عزت و پیشرفت های علمی و صنعتی ایران به خوبی تجلی یافته است.
وی خطاب به تلاشگران عرصه صنعت و رزمندگان صنعتگر اصفهان گفت: چرخه صنعت ایران در دستان سرداران صنعت است و اکنون عرصه صنعت را نیز باید همانند جبهه دانست و از هیچگونه تلاشی فروگذار نشد.
سردار فضلی درخصوص دوران دفاع مقدس نیز اظهار کرد: رژیم بعث عراق در این مدت 636 بار به مرزهای ایران تجاوز و ایران یک هزار و 50 شهید در قبل از اعلام رسمی جنگ تقدیم انقلاب اسلامی کرد.
وی با اشاره به پاره کردن قرارداد 1975 توسط صدام، تخلیه جزایر سه گانه، واگذاری خوزستان و اروندرود را از شروط و خواسته های صدام دانست و گفت: صدام عدم حمایت تسلیحاتی کشورهای مختلف از ایران در دوران دفاع مقدس را خواستار بود.
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: صدام در آغاز حمله به ایران تصرف سه روزه ایران و رسیدن به تهران را مطرح کرد اما او امام خمینی (ره) و مردم ولایت مدار ایران را نمی شناخت و نمی دانست که با فرمان ولی فقیه مردم در دفاع از کشورشان غوغایی این چنین به راه می اندازند.
در پایان این مراسم از 55 جانباز صنعتگر استان اصفهان باقدردانی شد.

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :