موضوعات ‌مرتبط: فناوری علم و فناوری

a/17504 :کد

0

حقایقی از آیفون ۶s که نمی دانید

  دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ — ۲۱:۳۷
تعداد بازدید : ۸۵۳   
 تحلیل ایران -حقایقی از آیفون ۶s که نمی دانید

از ۲۵ سپتامبر اپل فروش آیفون ۶S را در ۱۲ کشور که اپل استور های رسمی وجود دارد آغاز کرد و اکثر افرادی که در صف تحویل آیفون های جدید بودند تلفن خود را تحویل گرفتند.

از 25 سپتامبر اپل فروش آیفون 6S را در 12 کشور که اپل استور های رسمی وجود دارد آغاز کرد و اکثر افرادی که در صف تحویل آیفون های جدید بودند تلفن خود را تحویل گرفتند.
به گزارش تحلیل ایران؛ معمولا همه افرادی که در صف دریافت آیفون ها در اپل استور ها می ایستند افراد عادی نیستند. بسیاری از این افراد دلالان، عاشقان فناوری، متخصصان و کارشناسان هستند که برای امور مختلف اقدام به دریافت تلفن های جدید اپل می کنند، پس از چند ساعت که کاربران تلفن های جدید اپل را دریافت کردند اکنون به دست کارشناسان برای کالبد شکافی رسیده است پس از آنکه آیفون 6S تحویل گرفته شده توسط کارشناسان بازدید شد حقایق پنهان جدیدی از این تلفن فاش گردیده شده است.

اصولا اپل در کنفرانس های خود چیزی از مشخصات به کار گرفته شده در گجت هایش بیان نمی کند و همیشه بر پایه حدس و گمان، اطلاعاتی از آن منتشر می شود تا زمانی که این تلفن ها توسط متخصصان کالبد شکافی نشود به گفته ها نمی توان اعتماد کرد، بالاخره آیفون 6S هم کالبد شکافی شده و از این کالبد شکافی مشخص شد که اپل در این تلفن حافظه رم 2 گیگابایتی قرار داده استة؛ همچنین میزان باتری در این تلفن نسبت به نسل گذشته از 1810 به 1715 میلی آمپر کاهش یافته و وزن آن نیز به دلیل استفاده از موتور تپینگ استفاده شده در فورس تاچ افزایش کمی داشته است با این وجود این کاهش ناچیز باتری در مقابل کاهش انرژی پردازنده و سایر قطعات سخت افزاری و همینطور کم مصرف شدن سیستم عامل زیاد به حساب نمی آید و کارایی کلی تلفن را کاهش نمی دهد.

منبع : خبرنگاران جوان

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :