موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/17647 :کد

0

قاهره: هدف حملات روسیه زدن ضربه سنگین به داعش است

  ﺳﻪشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ — ۱۹:۳۸
تعداد بازدید : ۴۳۷   
 تحلیل ایران -قاهره: هدف حملات روسیه زدن ضربه سنگین به داعش است

وزیر امور خارجه مصر گفت که حملات هوایی روسیه به محاصره تروریسم در سوریه و زدن ضربه سنگین به داعش در عراق و سوریه می‌انجامد.

وزیر امور خارجه مصر گفت که حملات هوایی روسیه به محاصره تروریسم در سوریه و زدن ضربه سنگین به داعش در عراق و سوریه می‌انجامد.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از روزنامه مصری الحیات، "سامح شکری" وزیر امور خارجه مصر طی سخنانی گفت که حملات هوایی روسیه در محاصره تروریسم در سوریه نقش خواهد داشت.

وی افزود: اطلاعاتی که مصر از طریق ارتباطات با طرف روسی داشته، بر پشتکار مسکو در مقاومت با تروریسم و محاصره گسترش آن در سوریه تاکید دارد و هدف روسیه زدن ضربه سنگین به داعش در سوریه و عراق است.

وزیر امور خارجه مصر اضافه کرد: شاهد آن خواهیم بود که این اقدام در محاصره تروریسم در سوریه و نابودی آن تاثیر گذار خواهد بود.

سامح الشکری گفت: مقابله با تروریسم نباید تنها در بعد نظامی باشد بلکه باید از تولیدات جوانان بهره برداری شود و نقش آنها در جامعه پر رنگ گردد تا امکان مقابله با تروریسم وجود داشته باشد.

وی اضافه کرد: درباره اوضاع در لیبی، مصر به شدت به دنبال ایجاد ثبات در این کشور بوده و لغو تحریم تسلیحاتی دولت لیبی به مقابله با تروریسم کمک خواهد کرد.

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :