موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/17824 :کد

0

بلاتر: من فقط تحت بازجویی‌ام نه مجرم!

  چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴ — ۱۵:۵۸
تعداد بازدید : ۲۶۷   
 تحلیل ایران -بلاتر: من فقط تحت بازجویی‌ام نه مجرم!

رئیس فدراسیون جهانی فوتبال که اخیراً پرونده‌ای برای رسیدگی به اتهاماتش به جریان افتاده، تأکید کرد که هنوز مجرم شناخته نشده است.

رئیس فدراسیون جهانی فوتبال که اخیراً پرونده‌ای برای رسیدگی به اتهاماتش به جریان افتاده، تأکید کرد که هنوز مجرم شناخته نشده است.

به گزارش تحلیل ایران، سپ بلاتر که از سال 1981 تاکنون ریاست فیفا را برعهده داشته است و دو هفته پیش به اختلاس و سوء مدیریت در این سازمان متهم شد، واکنش‌ها به آغاز یک پرونده‌ برای رسیدگی به اتهاماتش را اغراق‌‌آ‌میز دانست و تأکید کرد تنها زمانی از سمت خود کنار می‌رود که در انتخابات بعدی ریاست فیفا جانشینش تعیین شود.

بلاتر 79 ساله به نشریه آلمانی بونته گفت: این فقط یک تحقیق است نه اعلام جرم. اوضاع فعلی چندان خوشایند نیست. من بدون آنکه مدرکی دال بر تخلفم وجود داشته باشد، محکوم شده‌ام و موجی که علیه من به راه افتاده ظالمانه است.

وی ادامه داد: حال من خوب است. من رئیس فیفا هستم و هنوز دارم کارم را به خوبی انجام می‌دهم. به شما اطمینان خاطر می‌دهم که در تاریخ 26 فوریه سال 2016 استعفا خواهم کرد. فقط آن زمان به کارم پایان می‌دهم و نه حتی یک روز زودتر. تا آن زمان ما یک کاندیدای خوب پیدا کرده‌ایم، کسی که می‌تواند یک رئیس جدید فوق‌العاده باشد. من تا 26 فوریه برای دفاع از خودم و فیفا خواهم جنگید و مطمئنم که مجرمان از بی‌گناهان تشخیص داده خواهند شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :