موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/17957 :کد

0

دستاوردهای مثبت مذاکرات در بررسی برجام حفظ می‌شود

  پنجشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴ — ۱۲:۵۰
تعداد بازدید : ۲۱۷   
 تحلیل ایران -دستاوردهای مثبت مذاکرات در بررسی برجام حفظ می‌شود

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی برجام گفت: بحث‌های مربوط به برجام، مسیر خود را در مجلس شورای اسلامی طی می‌کند و قرار است که ‌دستاوردهای مثبت مذاکرات حفظ ‌ و هم با توجه به معادلات صحنه...

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی برجام گفت: بحث‌های مربوط به برجام، مسیر خود را در مجلس شورای اسلامی طی می‌کند و قرار است که ‌دستاوردهای مثبت مذاکرات حفظ ‌ و هم با توجه به معادلات صحنه بین‌المللی، از حقوق ملت و مصالح عالیه نظام صیانت شود.

 

به گزارش تحلیل ایران، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر آیت‌الله مظاهری،‌ علی لاریجانی‌ در این دیدار با آیت‌الله مظاهری اظهار داشت: موضوع اقتصاد و ضرورت رسیدگی سنجیده و همت همهٔ اجزاء نظام برای ایجاد رونق اقتصادی و برون‌رفت از رکود اقتصادی مهم‌ترین مسئلهٔ کنونی کشور است.

وی افزود: در این راستا مجلس برای تسهیل فضای کسب‌وکار و برداشتن موانع رونق اقتصادی، قانونی را به تصویب رسانید، ولی به هر صورت، تحقق رونق اقتصادی به همت و عزم همه‌جانبه و آرامش فضای کشور نیاز دارد تا در نتیجه تولیدکنندگان و صنعت‌گران، احساس ریسک بالایی در عرصهٔ سرمایه‌گذاری نداشته باشند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع هسته‌ای و برجام تصریح کرد: بحث‌های مربوط به برجام، مسیر خود را در مجلس شورای اسلامی طی می‌کند و بنا‌ است که ‌دستاوردهای مثبت مذاکرات حفظ ‌ و هم با توجه به معادلات صحنه بین‌المللی، از حقوق ملت و مصالح عالیه نظام، به صورت دقیق، صیانت شود.

وی ‌خاطرنشان کرد: بر این اساس به دنبال آن هستیم که با حفظ فضای وفاق و همدلی و رعایت جهات کارشناسی، موضوع هسته‌ای به یک چالش برای کشور تبدیل نشود.

لاریجانی با اشاره به رفتارهای تند برخی کشورهای منطقه گفت: جمهوری اسلامی ایران مسیر ثابت و روشنی را برای ایجاد ثبات در منطقه پیگیری کرده‌ تا جایی که غربی‌ها نیز به این مطلب اعتراف می‌کنند.

آیت‌الله‌ حسین مظاهری رئیس حوزه علمیه اصفهان در این دیدار با تکریم شخصیت رئیس مجلس و تدابیر وی در ادارهٔ مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اکنون شرایط کشور در ابعاد گوناگون داخلی و بین‌المللی حساس و با اهمیت است و باید از همه علاقه‌مندان به اسلام و انقلاب، با درایت و همدلی و عزم جدی برای حل مشکلات استفاده شود تا از این شرایط عبور کنیم.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :