a/18194 :کد

0

بیشترین میزان مصرف پهنای باند اینترنت مربوط به تصویر است

  جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴ — ۱۶:۲۱
تعداد بازدید : ۲۸۸   
 تحلیل ایران -بیشترین میزان مصرف پهنای باند اینترنت مربوط به تصویر است

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: براساس آمارهای موجود، بیشترین میزان مصرف پهنای باند و حجم داده در اینترنت مربوط به تصویر است .

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: براساس آمارهای موجود، بیشترین میزان مصرف پهنای باند و حجم داده در اینترنت مربوط به تصویر است .
به گزارش تحلیل ایران، نصرالله جهانگرد با بیان اینکه آینده بر تولید محتوا مبتنی بر فرهنگ و هنر استوار است اظهار داشت: آینده به سمتی حرکت می کند که زبان مفاهمه جهان تصویری می شود بگونه ای که یک تیزر ۳۰ ثانیه ای کار یک کتاب را انجام می دهد.

وی با تاکید براینکه تولید سرویس و محتوا مولفه های اصلی ثروت آفرینی است افزود: بر اساس آمارهای موجود، بیشترین میزان مصرف پهنای باند و حجم داده در اینترنت، تصویری است.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران با اشاره به اهمیت صنعت بازی رایانه ای و انیمیشن در زمان حاضر گفت : رشد این صنعت موجب ارتقاء صنایع، توسعه اشتغال و همچنین موجب همکاری رشته های مختلف اقتصاد و اجتماع می شود .

وی با تاکید براینکه صنعت بازی رایانه ای و انیمیشن و همچنین برنامه نویسی از خطوط اصلی توسعه فناوری اطلاعات در کشور است، ادامه داد: همچنین خلاقیت، نیروی ماهر و فرهنگ از عناصر مهم تولید محتوا به حساب می آیند که هر ۳ منبع نیز در کشور ما یافت می شوند و با اعمال مدیریت صحیح و همکاری می توان در این زمینه رشد کرد.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به توسعه فناوری اطلاعات در کشورهای مختلف اشاره کرد و گفت: امروزه سیاست کشورهای دنیا این است که چگونه دانش تئوری دانشگاه تبدیل به مهارت و در نهایت منجر به تولید اپلیکیشن و خدمات شود .

جهانگرد با تاکید براینکه کشورهایی که از چرخه اقتصاد دانش بنیان غفلت کنند دچار بحران های اقتصادی و ساختاری می شوند افزود: خوشبختانه در مجموع احکام راهبردی در سطح ملی، به خصوص در دو سال اخیر، بالغ بر ۸۰ درصد مجموعه اقتصاد کلان مقاومتی، تکیه بر توسعه دانش بنیان دارد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :