موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/18397 :کد

0

غرق شدن دومین ناوچه ائتلاف سعودی توسط حمله موشکی ارتش یمن

  شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ — ۱۷:۲۵
تعداد بازدید : ۳۰۴   
 تحلیل ایران -غرق شدن دومین ناوچه ائتلاف سعودی توسط حمله موشکی ارتش یمن

نیروهای ارتش یمن با شلیک یک فروند موشک ناوچه متعلق به ائتلاف متجاوز سعودی را در سواحل المخا واقع در دریای سرخ منهدم و غرق کرد.

نیروهای ارتش یمن با شلیک یک فروند موشک ناوچه متعلق به ائتلاف متجاوز سعودی را در سواحل المخا واقع در دریای سرخ منهدم و غرق کرد.

به گزارش تحلیل ایران  به نقل از پایگاه الخبر یمن، ارتش و کمیته‌های مردمی یمن یک فروند موشک یک ناوچه نیروهای ائتلاف متجاوز سعودی را در سواحل استان تعز منهدم و غرق کردند.

بر اساس این گزارش، این ناوچه ائتلاف متجاوز در سواحل شهر المخا واقع در استان تعز در دریای سرخ هدف قرار گرفته که فورا بعد اصابت موشک غرق شده است.

پیش از این شرف غالب لقمان سخنگوی رسمی ارتش یمن گفته بود که حمله موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به یکی از ناوچه‌های دشمن و انهدام آن در چهارچوب حق قانونی دفاع از میهن و حاکمیت آن صورت گرفت.

لقمان همچنین بر آمادگی ارتش این کشور برای مقابله با هرگونه تجاوز به مرزهای آبی یمن اشاره و تأکید کرد: ارتش امکانات انهدام ناوچه‌های جنگی را که حاکمیت یمن را نقض می‌کند، دارد.

وی همچنین تصریح کرد که ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در انجام وظیفه ملی خود در دفاع از وطن و دست‌آوردهای کشور از هیچ کوششی کوتاهی نمی‌کنند.

منبع : تسنیم

                               

ارتش     حمله موشکی     ناو     سعودی        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :