موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/18696 :کد

0

سیا همه چیز را نمی داند/ استفاده از سلاح های پیشرفته ضد داعش

  دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ — ۰۴:۰۰
تعداد بازدید : ۱۳۶   
 تحلیل ایران -سیا همه چیز را نمی داند/ استفاده از سلاح های پیشرفته ضد داعش

ولادیمیر پوتین در واکنش به تبلیغات رسانه ای آمریکا علیه حملات هوایی روسیه علیه داعش، به بیان قابلیت های موشک های ساخت این کشور پرداخت.

ولادیمیر پوتین در واکنش به تبلیغات رسانه ای آمریکا علیه حملات هوایی روسیه علیه داعش، به بیان قابلیت های موشک های ساخت این کشور پرداخت.


به گزارش تحلیل ایران  به نقل از اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در واکنش به تبلیغات آمریکایی ها در حملات هوایی روسیه گفت: سرویس های اطلاعاتی آمریکا در جهان یکی از بهترین هاست ولی باید بگویم آنها همه چیز را نمی دانند.

پوتین در گفتگو با یک شبکه تلویزیونی این کشور افزود: روسیه موشک های خود را در سوریه علیه مواضع داعش شلیک کرده است و بهتر است آمریکایی ها به این قضیه اعتراف کنند.

پوتین از خبرهای منتشر شده در رسانه های غربی مبنی بر سقوط موشک های روسیه و عدم استفاده از اطلاعات صحیح در هدف قرار دادن تروریست ها انتقاد کرد.

وی گفت بهتر است سرویس های اطلاعاتی در آمریکا کمی به کار دقیق روسیه در هدف قرار دادن مواضع داعش دقت کند. روسیه از سلاح های پیشرفته ای استفاده می کند که با بالاترین دقت هدفهای خود را شناسایی می کند.

به گفته رئیس جمهور روسیه موشک های کروز ساخت این کشور بیش از ۱۵۰۰ کیلومتر برد دارند که با بهره گیری از فن آوری پیشرفته قادر هستند هدفهای خود را با دقت بالایی شناسایی کنند.

پیش از این رسانه های غربی خبرهایی مبنی بر سقوط موشک های کروز شلیک شده از دریای خزر در خاک ایران منتشر کردند. آمریکایی ها ادعا کردند این موشک ها در خاک ایران در مکانی نامعلوم سقوط کرده است که این اخبار از سوی مقامات ایران و روسیه تکذیب شد.

منبع : مهر

                               

پوتین     روسیه     سیا     آمریکا        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :