موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/18846 :کد

0

هشدار جدی به افراد سهل‌انگار نسبت به خطوط قرمز نظام

  دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ — ۱۸:۳۴
تعداد بازدید : ۱۷۱   
 تحلیل ایران -هشدار جدی به افراد سهل‌انگار نسبت به خطوط قرمز نظام

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس به افرادی که به خطوط قرمز ترسیم شده از طرف رهبری سهل‌انگاری هشدار داد و گفت: چرا عده‌ای با برچسب افراط‌‌گرایی نیروهای ولایی را به سکوت وادار می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس به افرادی که به خطوط قرمز ترسیم شده از طرف رهبری سهل‌انگاری هشدار داد و گفت: چرا عده‌ای با برچسب افراط‌‌گرایی نیروهای ولایی را به سکوت وادار می‌کنند.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از روابط‌ عمومی تیپ 83 امام جعفر صادق(ع) حجت‌الاسلام علی شیرازی در جمع طلاب و روحانیون بسیجی گردان‌های 102 حضرت معصومه(س) و 115 تبلیغی رزمی مدرسه فیضیه وابسته به تیپ 83 امام جعفر صادق(ع) با اشاره به جدی بودن توطئه نفوذ دشمن اظهار کرد: رهبری چند ماه است بحث نفوذ را مطرح کرده‌اند؛ اما متاسفانه برخی نفوذ را باور نمی‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: صحبت مقام معظم رهبری صرف یک سخنرانی نیست بلکه یک تدبیر است همچنان که در سال 75 مقام معظم رهبری بحث خواص را مطرح کردند، ولی متاسفانه در آن مقطع بحث جدی گرفته نشد و بعدها مقام معظم رهبری گلایه کردند که چرا آقایان روی این بحث کار نکردند که اگر آن بحث جدی گرفته می‌شد، در سال 88 خواص مردود نمی‌شدند.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس افزود: امروز نفوذ کلید واژه مباحث مقام معظم رهبری شده که نشان از خطری عظیم می‌دهند؛ رهبر معظم انقلاب در این ماه‌های اخیر بیش از 70 بار این مطالب را مطرح کردند و بدترین و خطرناک‌ترین نوع نفوذ را نفوذ فرهنگی و سیاسی معرفی کردند.

وی خاطرنشان کرد: نفوذ فرهنگی یعنی می‌خواهند باور مسئولان و تصمیم‌سازان را عوض کنند و در این راستا سعی می‌کنند تا چهره آمریکا را بزک کنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس با هشدار به افرادی که به خطوط قرمز ترسیم شده از طرف مقام معظم رهبری سهل‌انگاری می‌کنند، گفت: چرا عده‌ای با برچسب افراط‌ گرایی نیروهای ولایی را به سکوت وادار می کنند، چرا عده‌ای سعی در عبور از خطوط قرمز تعیین شده توسط رهبرمعظم انقلاب دارند، چه کسانی هستند که دستورات مقام معظم رهبری را زیر پا می‌گذارند.

وی در پایان با اشاره به رسالت بسیج و سپاه در حفظ دستاوردهای انقلاب افزود: دشمن هرگز به اهداف شوم خود نائل نمی‌شود مگر گردن پاسداران زده شود که حرف مقام معظم رهبری روی زمین بماند.

منبع : فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :