موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دولت

a/1923 :کد

0

جز خدا و مردم به کسی امید نبسته ایم

  ﺳﻪشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ — ۱۳:۴۵
تعداد بازدید : ۴۳۲   
 تحلیل ایران -جز خدا و مردم به کسی امید نبسته ایم

در برابر قدرت های ظالم جهان سر فرود نیاورده ایم و به بدخواهان گفته ام ، ما می ایستیم و پیروز خواهیم شد

رییس جمهوری در مراسم بهره برداری از فاز 12 پارس جنوبی با تاکید بر اینکه رشد اقتصادی کشور و کاهش تورم در دوران تحریم حاصل شده است، تصریح کرد: در برابر قدرت های ظالم جهان سر فرود نیاورده ایم و به بدخواهان گفته ام ، ما می ایستیم و پیروز خواهیم شد و اگر می گوییم تحریم نمی تواند مانع رشد، توسعه و حرکت ایران اسلامی باشد، شاهد ما فاز 12 پارس جنوبی است.
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی روز سه شنبه در جمع مدیران و دست اندرکاران اجرای این طرح بزرگ ملی در عرصه نفت و گاز اظهارداشت: جز خدا و مردم به کسی امید نبسته ایم و امید و تدبیر ما را کسی نمی تواند تحریم کند.
رییس جمهوری به گفت وگوهایش با روسای 5 کشور طرف مذاکره با ایران در حاشیه اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد اشاره کرد و گفت: به آنان گفتم تحریم ها ، خلاف قانون و حقوق بشر است و باعث شرمندگی شما در تاریخ خواهد شد.
دکتر روحانی همچنین در این نشست اشاره کرد که در مسیر مذاکرات هسته ای ، دیر یا زود به نتیجه خواهیم رسید.
رییس جمهوری در ادامه، بهره برداری از منابع مشترک نفت و گاز را اولویت ایران دانست و گفت: باید ظرف سه سال آینده کاری کنیم که همه فازهای پارس جنوبی تکمیل شود.
دکتر روحانی سپس به اهمیت حفظ محیط زیست در اجرای طرح های توسعه در کشور اشاره کرد و اظهارداشت: اگر به محیط زیست توجه نشود، توسعه توسط خود توسعه نابود می شود و توسعه اقتصادی پایدار، فرهنگ و محیط زیست می خواهد و دولت در عرصه حفظ محیط زیست گام های بزرگی برداشته است.
رییس جمهوری همچنین با اشاره به اینکه طرحهای توسعه باید در هر منطقه توسط مردم آن منطقه بیش از پیش لمس و دستاوردهای آن نمایان شود ، گفت: هر کجا را توسعه می دهیم استفاده از نیروی محلی در شرایط مساوی ترجیح دارد.
منبع : پایگاه اطلاع رسانی دولت
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :