موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/19262 :کد

0

ضرب و شتم دختر فلسطینی و شلیک تیر خلاص به جوان فلسطینی

  پنجشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴ — ۰۰:۵۰
تعداد بازدید : ۲۴۳   
 تحلیل ایران -ضرب و شتم دختر فلسطینی و شلیک تیر خلاص به جوان فلسطینی

اشغالگران و شهرک‌نشینان صهیونیست، طی چند روز اخیر با یورش به فلسطینیان، بیش از ۳۰ جوان و نوجوان فلسطینی را به شهادت رساندند و ده‌ها تن دیگر را زخمی کردند.

اشغالگران و شهرک‌نشینان صهیونیست، طی چند روز اخیر با یورش به فلسطینیان، بیش از 30 جوان و نوجوان فلسطینی را به شهادت رساندند و ده‌ها تن دیگر را زخمی کردند.


به گزارش تحلیل ایران ، طی 14 روز گذشته (اول اکتبر تا کنون) 30 فلسطینی از جمله 7 کودک در کرانه باختری و نوار غزه توسط نظامیان صهیونیست به شهادت رسیده اند در حالیکه بنا به اذعان صهیونیست ها همچنین طی عملیات های استشهادی در قدس و کرانه باختری 7 صهیونیست به هلاکت رسیده و حدود 99 نفر دیگر نیز زخمی شده اند.

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که از اوایل اکتبر تا کنون حدود 1400 فلسطینی زخمی شده اند که از این تعداد 350 نفر هدف اصابت گلوله جنگی و 650 نفر نیز هدف اصابت گلوله پلاستیکی قرار گرفته اند و هزاران نفر نیز در نتیجه استنشاق گاز اشک آور دچار حالت خفگی شده اند.

در یکی از این موارد سربازان اسرائیلی پس از مجروح کردن یک جوان فلسطینی به سوی وی رفته و تیر خلاص به سر وی زدند.

در یک مورد دیگر نیز نظامیان اشغالگر با حمله یک دختر نوجوان فلسطینی ضمن ضرب و شتم وی، در حالی که وی را به روی زمین کشیده بودند، دستانش را از پشت بستند.

منبع : تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :