موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/19339 :کد

0

دولت به تعهدات خود در رابطه باپروژه‌های بزرگ اصفهان عمل کند

  پنجشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴ — ۱۵:۱۰
تعداد بازدید : ۱۷۹   
 تحلیل ایران -دولت به تعهدات خود در رابطه باپروژه‌های بزرگ اصفهان عمل کند

رئیس شورای شهر اصفهان با اشاره به لزوم حمایت دولت از پروژه‌های بزرگ شهر اصفهان گفت: دولت به تعهدات خود در رابطه با تأمین مالی پروژه‌های شهر اصفهان عمل کند.

رئیس شورای شهر اصفهان با اشاره به لزوم حمایت دولت از پروژه‌های بزرگ شهر اصفهان گفت: دولت به تعهدات خود در رابطه با تأمین مالی پروژه‌های شهر اصفهان عمل کند.


به گزارش  تحلیل ایران  ، رضا امینی ظهر امروز در مراسم بهره‌برداری از فاز نخست خط یک متروی اصفهان به اولویت‌های شورای شهر اصفهان اشاره کرد و اظهار داشت: بهبود کیفیت زندگی مردم، تلاش برای ایجاد همدلی و هم‌زبانی در بخش‌های مختلف، خدمت‌رسانی بی‌منت به مردم، افزایش سلامت اداری، توجه به اصلاح الگوی مصرف، توجه به مشارکت بخش خصوصی در برنامه‌ریزی شهری، ایجاد جاذبه‌های گردشگری و شفاف‌سازی خدمات و روان‌سازی آن از جمله اولویت‌های شورای اسلامی شهر اصفهان به شمار می‌رود.

وی افزود: امروز فاز نخست خط یک به بهره‌برداری می‌رسد و تا پایان سال یک کیلومتر دیگر به آن اضافه می‌شود و در نهایت در شش ماهه اول سال 96 خط یک به طور کامل احداث شود، همچنین امیدوار هستیم پروژه قطار شهری اصفهان در قالب یک برنامه شصت ماهه به صورت کامل به بهره‌برداری برسد.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان بیان کرد: امروز ما شاهد به ثمر رسیدن تلاش همه مسئولان پیشین در شورای اسلامی شهر، استانداران، شهرداران و سایر مسئولان ارشد استان و کشور هستیم که هر کدام در حد توان برای پیشرفت پروژه قطار شهری سهیم هستند.

وی بر لزوم رعایت اعتدال و توازن در اختصاص بودجه به مردم سراسر کشور تأکید کرد و گفت: توازن در ارائه خدمات و بودجه باید بدون هر گونه تفاوت و تفاخر و به دور از هرگونه حواشی سیاسی رخ دهد چراکه جامعه ما امروز بیش از گذشته به این موضوع نیازمند است.

امینی بیان کرد: طرح‌هایی همچون ورزشگاه نقش جهان، مصلی، موزه دفاع مقدس، قطار شهری و ساختمان همایش‌های بین المللی اصفهان همگی نیازمند حمایت‌های دولت است که متأسفانه این حمایت‌ها در حال حاضر به کمترین حد ممکن رسیده، البته ما به مشکلات دولت واقف هستیم.

وی افزود: فشار مالی بهره‌برداری از پروژه‌های مهم اصفهان در حال حاضر به مردم وارد می‌شود، بنابراین دولت باید به تعهدات خود در رابطه با تأمین مالی پروژه‌ها عمل کند، به طور مثال ساختمان مرکز همایش‌های بین المللی اصفهان با اعتبار 100 میلیارد تومان تصویب شده است که 80 میلیارد تومان در تعهد دولت است.


/خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :