موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/19365 :کد

0

سردار شهید همدانی مایه افتخار همه ملت ایران و جهان اسلام شد

  پنجشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴ — ۱۶:۵۰
تعداد بازدید : ۲۹۶   
 تحلیل ایران -سردار شهید همدانی مایه افتخار همه ملت ایران و جهان اسلام شد

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: سردار شهید همدانی مایه افتخار همه ملت ایران و جهان اسلام شد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: سردار شهید همدانی مایه افتخار همه ملت ایران و جهان اسلام شد.

 

به گزارش تحلیل ایران، سردار حسین سلامی در مراسم گرامیداشت و هفتم سردار شهید حاج حسین همدانی، اظهار داشت:‌ امروز همدان نامش با نام یک مرد آسمانی، والامقام، دارای وجهه، اعتبار و آبرو عجین شده است و یک معراج و پرواز حقیقی را تجربه می‌کند.

وی افزود: درود خدا بر مردم این سرزمین که همدانی‌های باوفا، با اخلاص و صادق‌الوعد، فداکار و با محبت و معرفت شهید بزرگ همدانی را آنچنان باشکوه استقبال کرد و بر دستان خویش تا عرش خدا بدرقه کرد و سبب حیرت و شگفتی و تحسین همه مؤمنان و دوستداران انقلاب اسلامی شد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: استقبال و تشییع پیکر شهید همدانی آنچنان باشکوه بود که رهبر بزرگوار انقلاب از این رفتار مهربانانه و حضور سرشار از معرفت تجلیل کردند؛ امروز همدان به برکت شهیدانش و شهید همدانی دارای جایگاهی رفیع و بی‌بدیل است؛ شهید همدانی مایه افتخار همه ملت ایران و جهان اسلام شد.

سردار سلامی افزود: برخی از شخصیت‌ها به یک ملت اعتبار و منزلت جدید می‌بخشند و به عنوان نماد افتخار یک ملت و بلکه تمام بشریت شناخته می‌شوند، گاهی هویت، افتخار و شخصیت یک فرد سبب شناخته‌شدن یک ملت می‌شود و به‌عنوان نمونه‌ای از فضیلت‌های یک ملت می‌درخشد که شهید همدانی این‌گونه شد.

 منبع:تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :