موضوعات ‌مرتبط: محیط زیست آب و هوا

a/1937 :کد

0

پیش بینی بارش ۵۰ تا ۱۰۰میلی لیتر باران طی هفته ی آتی

  چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ — ۲۳:۲۵
تعداد بازدید : ۴۵۱   
 تحلیل ایران -پیش بینی بارش ۵۰ تا ۱۰۰میلی لیتر باران طی هفته ی آتی

رییس سازمان هواشناسی کشور گفت: طی یک هفته آینده بارش های خوبی در سطح کشور پیش بینی شده و در بعضی از مناطق کشور بارش هایی بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیمتر خواهیم داشت.

رییس سازمان هواشناسی کشور گفت: طی یک هفته آینده بارش های خوبی در سطح کشور پیش بینی شده و در بعضی از مناطق کشور بارش هایی بین 50 تا 100 میلیمتر خواهیم داشت.

داوود پرهیزکار رییس سازمان هواشناسی کشور دیروز سه شنبه افزود : بارش ها در نقاط مختلف کشور به صورت متناوب صورت می گیرد و استان های فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، شمال خوزستان، لرستان، ایلام، جنوب غربی آذربایجان غربی، شمال غربی کردستان، کرمان، غرب کرمانشاه، غرب مازندران و شرق گیلان بارش های بیشتری خواهند داشت.
پرهیزکار افزود: سازمان هواشناسی کشور پیش بینی کرده طی یک هفته آینده بارش های متناوبی در مناطق یاد شده خواهیم داشت و احتمال می رود به خاطر شرایط جوی برخی از پروازهای هوایی در فرودگاه های کشور با تاخیر انجام شود.
وی همچنین تصریح کرد: هنگام پرواز هوایی آخرین وضعیت جوی به خلبانان هر پرواز اعلام می شود تا خلبان در جریان وضعیت هوا در فرودگاه مبدا، مقصد و مسیر قرار گیرد تا بتواند پرواز خود را با امنیت کامل به مقصد برساند.

ا.ا

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :