موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/19376 :کد

0

شیخ الازهر: دیگر لزومی به صدور بیانیه نیست

  پنجشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴ — ۱۷:۵۴
تعداد بازدید : ۲۱۱   
 تحلیل ایران -شیخ الازهر: دیگر لزومی به صدور بیانیه نیست

شیخ الازهر در واکنش به حوادث اخیر در کرانه باختری و قدس گفت برگزاری جلسه و صدور بیانیه سودی ندارد زیرا اسرائیل اهمیتی برای آن قائل نیست.

شیخ الازهر در واکنش به حوادث اخیر در کرانه باختری و قدس گفت برگزاری جلسه و صدور بیانیه سودی ندارد زیرا اسرائیل اهمیتی برای آن قائل نیست.

 

به گزارش  تحلیل ایران  ، «احمد الطیب» شیخ الازهر در واکنش به حوادث اخیر و درگیری‌ها در کرانه باختری و قدس گفت: محکوم کردن و برگزاری جلسات بی فایده است و اسرائیل اهمیتی به آنها نمی‌دهد.

پایگاه خبری «النشره»، به نقل از الطیب گزارش داد که بیانیه‌هایی که با برگزاری جلسات صادر می‌کنیم سودی ندارد و رژیم صهیونیستی به آنها اهمیت نمی‌دهد باید سازمان همکاری اسلامی و کشورهای عربی باهم متحد شوند تا فلسطین بتواند در برابر اسرائیل مقاومت کند.

وی افزود که سازمان همکاری اسلامی باید باعث وحدت جهان اسلام شود و خواستار اتحاد کشورهای عربی مانند اتحاد کشورهای اروپایی شد و گفت: اینکه ما با هم متحد نیستیم مسأله ناراحت کننده‌ای است.

شیخ الازهر با اشاره به بحرانی که در طول سه سال گذشته گریبان خاورمیانه را گرفته گفت اسرائیل از وضعیت برخی کشورهای عربی سوء استفاده می‌کند و اشغالگری‌های خود را گسترش می‌دهد.


/فارس

                               

شیخ     الازهر     مصر     انتفاضه     فلسطین    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :