موضوعات ‌مرتبط: فناوری نرم افزار

a/19460 :کد

0

نقد کاربران از عملکرد مایکروسافت

  جمعه ۲۴ مهر ۱۳۹۴ — ۰۸:۴۳
تعداد بازدید : ۳۵۱   
 تحلیل ایران -نقد کاربران از عملکرد مایکروسافت

مایکروسافت با انتقادات جدیدی از سوی کاربران مواجه شده است.

مایکروسافت با انتقادات جدیدی از سوی کاربران مواجه شده است.
 
به گزارش تحلیل ایران؛ شرکت مایکروسافت اخیرا مورد انتقاد برخی از کاربران خود قرار گرفته است که برخی کاربران ویندوز ۷ و ۸ این شرکت با دانلود خودکار ویندوز ۱۰ بر روی سیستم‌های خود روبرو شدند حتی اگر این کاربران درخواست بروز رسانی و ارتقاء نسخه ویندوز خود را نداشته باشند.
 
در حالیکه ویندوز 10 به طور کلی توسط منتقدان به خوبی دریافت شده است، فضای ذخیره سازی مورد نیاز برای دانلود بروز رسانی ناچیز نیست و معمولا بین 3.5 تا 6 گیگا بایت است.
 
مایکروسافت در بیانیه‌ای گفت: ما کمک می‌کنیم دستگاه‌های قابل ارتقاء با دانلود فایل‌هایی که نیاز خواهند داشت برای ویندوز 10 آماده شوند اگر تصمیم بروز رسانی داشته باشند.
 
آپدیت ویندوز به طور معمول وصله‌های امنیتی و مانند آن را پیش برده است نه ارتقاء سیستم عامل چند گیگابایتی. مایکروسافت می‌گوید در حالیکه فایل به روز رسانی ویندوز 10 ممکن است به صورت اتوماتیک برای کابران دانلود شود اما ارتقاء به سیستم عامل جدید به انتخاب خود آنها وابسته است.
 
این نخستین بار نیست که مایکروسافت به جهت ارتقاء نسخه 10 توسط برخی فعالان، در موضوعات مربوط به جنبه‌های مشخص سیستم عامل شامل مقدار داده مورد نیاز برای استفاده از کورتانا (Cortana)، دستیار دیجیتال سیری لایک این شرکت و اینکه چگونه داده‌ها کلیدهای رمزنگاری را ذخیره می‌کند مورد انتقاد قرار می‌گیرد.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :