موضوعات ‌مرتبط: سیاسی ایران

a/1953 :کد

0

سال ۱۳۹۴، سال دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی

  شنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۴ — ۰۲:۵۹
تعداد بازدید : ۵۴۷   
 تحلیل ایران -سال ۱۳۹۴، سال دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی

حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی بعد از سال تحویل، سال ۱۳۹۴ را دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی نام گذاری نمودند.

حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی بعد از سال تحویل، سال 1394 را دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی نام گذاری نمودند و ابراز امیدواری کردند در سال جدید شاهد پیشرفت و تعامل هر چه بهتر دولت و ملت خواهیم بود.

حضرت آیت الله خامنه‌ای به آرزوهای فراروی ملت ایران در سال جدید اشاره کردند و گفتند: «پیشرفت اقتصادی»، «اقتدار و عزت منطقه‌ای و بین‌المللی»، «جهش‌های علمی به‌معنای واقعی»، «عدالت قضایی و اقتصادی» و از همه مهمتر، «ایمان و معنویت» آرزوهای بزرگی هستند که در این سال برای ملت ایران داریم و البته همه‌ی این خواسته‌ها و آرزوها نیز دست یافتنی است و خارج از ظرفیت عظیم ملت ایران و سیاستهای نظام نیست.

رهبر انقلاب در ادامه، تحقق این آرزوهای بزرگ را مشروط به همکاری، همدلی و صمیمیت دوسویه دولت و ملت خواندند و افزودند: دولت، کارگزار ملت، و ملت کارفرمای دولت است، و هر چه همکاری دولت و ملت بیشتر باشد، کارها بهتر پیش خواهد رفت، بنابراین هم دولت باید واقعاً ملت را قبول داشته باشد و ارزش، اهمیت و تواناییهای مردم را به‌درستی بپذیرد، و هم ملت باید به معنای واقعی کلمه به دولت اعتماد کند.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :