موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دولت

a/1956 :کد

0

پیام تبریک ریاست محترم جمهور به سران برخی کشورهای منطقه

  شنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۴ — ۲۲:۵۵
تعداد بازدید : ۳۶۵   
 تحلیل ایران -پیام تبریک ریاست محترم جمهور به سران برخی کشورهای منطقه

رییس جمهوری در پیام های جداگانه ای فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۴ هجری شمسی را به سران کشورهای افغانستان، تاجیکستان، پاکستان، آذربایجان، ترکمنستان، ارمنستان، ترکیه، قزاقستان و ازبکستان تبریک گفت.

رییس جمهوری در پیام های جداگانه ای فرا رسیدن نوروز 1394 هجری شمسی را به سران کشورهای افغانستان، تاجیکستان، پاکستان، آذربایجان، ترکمنستان، ارمنستان، ترکیه، قزاقستان و ازبکستان تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در این پیامها ، نوروز را از مواریث باستانی و مشترکات تمدنی و فرهنگی این کشورها برشمرد و بر تحکیم روابط دوستانه برای ترسیم آینده ای روشن و آکنده از همکاری و دوستی، تاکید کرد.

متن پیام رییس جمهوری به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فرا رسیدن سال 1394 هجری خورشیدی و 'نوروز' را که از مواریث باستانی و مشترکات تمدنی و فرهنگی ما به شمار می آید، به جناب عالی و ملت دوست و برادر تبریک و شادباش می گویم.

سرمایه های معنوی و فرهنگی و ظرفیت های فراوان ملت های ما در بستر تاریخی پرشکوه، ارزش ها، آثار و بزرگانی را خلق کرده که همواره مایه مباهات ملت های دو کشور و جهانیان است.

با افتخار به پیوندها و مشترکات فراوان و تاکید بر تحکیم روابط دوستانه برای ترسیم آینده ای روشن و آکنده از همکاری و دوستی، از خداوند بزرگ برای جناب عالی ،دولت و ملت شما سعادت و بهروزی روزافزون آرزومندم.

حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :