موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/19785 :کد

0

مسئولان وزارت ورزش مسئول صیانت از نشاط جوانان هستند

  یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ — ۱۳:۴۶
تعداد بازدید : ۲۰۱   
 تحلیل ایران -مسئولان وزارت ورزش مسئول صیانت از نشاط جوانان هستند

امام جمعه مشهد مقدس با بیان اینکه فرهنگ‌سازی متناسب با فعالیت‌های ورزشی از سوی وزارت ورزش انجام شود، گفت: مسئولان وزارت ورزش مسئول صیانت از نشاط جوانان هستند.

امام جمعه مشهد مقدس با بیان اینکه فرهنگ‌سازی متناسب با فعالیت‌های ورزشی از سوی وزارت ورزش انجام شود، گفت: مسئولان وزارت ورزش مسئول صیانت از نشاط جوانان هستند.

به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله سید احمد علم الهدی ظهر امروز در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌رضوی به مناسبت هفته تربیت بدنی اظهار داشت: عنوان ورزش و جوانان مسئولیت و بار فرهنگی عظیمی را بر دوش این سازمان گذاشته است.

وی افزود: ورزش و جوانان درگذشته با نام تربیت بدنی فقط در حوزه تقویت و سلامت جسم فعالیت می‌کرد اما در حال حاضر این وزارتخانه نهادی مقدس است که وظیفه پرورش جسم سالم و روح سالم را در جامعه دارد.

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: سیاست وزارت ورزش و جوانان باید توسعه ورزش همراه با توسعه سلامت و نشاط در جامعه باشد همچنین اصلی‌ترین سرمایه جوانان نشاط است و مسئولان وزارت ورزش و جوانان مسئول صیانت از نشاط جوانان هستند.

امام جمعه مشهد مقدس ادامه داد: ورزش اصلی ترین عامل نشاط در جامعه است و برای انسان هیچ چیز جذاب تر از ورزش در جامعه نیست لذا باید با استفاده از این فرصت ما نشاط را به جامعه وارد کنیم.

آیت‌الله علم‌الهدی تاکید کرد: اگر ورزش در بستری صحیح قرار نگیرد عاملی برای گسترش شهوت رانی در جامعه خواهد شد و اگر مسئولان به این امر توجه نکنند ورزش به یک آفت در جامعه تبدیل خواهد شد.

وی تصریح کرد: تربیت جوانان باید اولویت اول وزارت ورزش و جوانان باشد و در راستای توسعه ورزش به این امر در کشور توجه شود، مشکلات جوانان نیاز به توجه تمامی دستگاه‌های اجرایی دارد و تمامی مسئولان باید به این موضوع توجه داشته باشند.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: باید متناسب با ساختار ورزش کار فرهنگی در وزارت ورزش و جوانان انجام شود و در این زمینه ما نباید به سمت اقدامات یکنواخت حرکت کنیم بلکه باید روانشناسان، ورزشکاران و جامعه شناسان به این امر ورود کنند.

 منبع:تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :