موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/19859 :کد

0

تکذیب صدوربخشنامه برای آتش نکشیدن پرچم آمریکا درمراسم ۱۳آبان

  دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴ — ۰۰:۴۹
تعداد بازدید : ۳۶۰   
 تحلیل ایران -تکذیب صدوربخشنامه برای آتش نکشیدن پرچم آمریکا درمراسم ۱۳آبان

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه‌ای خبر صدور بخشنامه به نمایندگی‌های این شورا در سراسر کشور را مبنی بر اینکه امسال در مراسم ۱۳ آبان پرچم آمریکا به آتش کشیده نمی‌شود، تکذیب کرد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه‌ای خبر صدور بخشنامه به نمایندگی‌های این شورا در سراسر کشور را مبنی بر اینکه امسال در مراسم 13 آبان پرچم آمریکا به آتش کشیده نمی‌شود، تکذیب کرد.


به گزارش  تحلیل ایران  ، روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه‌ای، خبر صدور بخشنامه به نمایندگی‌های این شورا در سراسر کشور را مبنی بر اینکه امسال در مراسم 13 آبان پرچم آمریکا به آتش کشیده نشود، تکذیب و تأکید کرد که این شورا هیچ‌گاه بیانیه‌ای در این زمینه صادر نکرده است.

این اطلاعیه می‌افزاید: امسال در مراسم روز 13 آبان حرکت ملت ایران یک حرکت ضداستکباری و همان گونه که رهبر انقلاب اعلام کردند و نگاه بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران بوده ملت ایران همچنان آمریکا را دشمن شماره یک خود می‌دانند.

شورای هماهنگی در اطلاعیه خود خاطرنشان کرده است: امروز آمریکا همان شیطان بزرگ است، بنابراین در روز 13 آبان ملت ایران در تهران و 770 شهر کشور علیه استکبار جهانی به‌سرکردگی آمریکا در صحنه حضور خواهد یافت.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :