کانال رسمی اینستاگرام تحلیل ایران    کانال رسمی تلگرام تحلیل ایران   
تبلیغات در تحلیل ایران
بیمه شهر - پیشرو در خدمات رسانی بیمه ای به شهروندان
گروه صنعتی ایران ترانسفو
محفل پیشکسوتان جهاد و شهادت
دریا روزنامه منطقه جنوب کشور

   کد مطلب : 1989/a


 

آفیس مایکروسافت رایگان می شود؟!

 
    •••••  پنجشنبه 06 فروردین 1394 — 10:38
تعداد بازدید : ۲۵۲   

 

مشخص است که تعریف دقیق بازارهای مصرفی و تجاری برای مایکروسافت یکی از مسائل کلیدی در پیشبرد استراتژی فری‌میوم این شرکت به شمار می‌رود. اکنون ردموندی‌ها یک گام دیگر به جلو برداشته و با در نظر گرفتن تمامی دستگاه‌های مجهز به نمایشگر 10.1 اینچ و کوچک‌تر بعنوان موبایل، ویژگی‌های اصلی نمایش/ویرایش مجموعه آفیس را به رایگان برای آن‌ها ارائه خواهند کرد

 معاون بخش اپلیکیشن‌های کلاینت و خدمات آفیس 365 در یک پست وبلاگی اعلام کرده که از زمان معرفی آفیس برای آیپد، مایکروسافت سخت مشغول ارزیابی جنبه‌های مختلف کاربرد این مجموعه در مصارف مرتبط با کسب و کار برای وارد کردن آفیس به پلتفرم‌های مختلف بوده است.

دستگاه‌هایی که از نمایشگر 10.1 اینچ به پایین برخوردار هستند احتمالا برای مصارف در حال حرکت مورد استفاده قرار می‌گیرند که امکان بهره‌گیری از کامپیوترهای بزرگ‌تر فراهم نیست. چنین دستگاهی به احتمال قوی از موس و کیبورد نیز بی بهره است و بنابراین در دسته‌ی تبلت‌های حرفه‌ای که برای طراحی یا ارائه‌ی تجاری به کار می‌روند قرار نخواهد گرفت.

ارائه‌ی رایگان قابلیت‌های اصلی مجموعه‌ی آفیس، موجب آشنایی بیشتر مردم با مجموعه‌ی بهره‌وری مایکروسافت خواهد شد و تا کنون این استراتژی بازخورد مناسبی دریافت کرده است. معاون بخش اپلیکیشن‌های کلاینت و خدمات آفیس 365 اعلام کرده که آفیس برای iOS تا کنون بیش از 80 میلیون بار در کمتر از یک سال دریافت شده است؛ آماری که نتیجه‌ی آن، افزایش 30 درصدی اشتراک‌های غیررایگان آفیس 365 نسخه‌ی خانگی و شخصی بوده است. بنابراین یکی از هر 7 نفری که بصورت روزانه در حال استفاده از این مجموعه هستند، اشتراک آن را خریداری کرده‌اند.

همچنین اشاره به این مساله نیز خالی از لطف نخواهد بود که این شیوه‌ی دسته‌بندی، بار دیگر احتمال معرفی سرفیس پرو مینی از سوی مایکروسافت را تقویت می‌کند؛ تصمیمی که مدت‌ها پیش گرفته شده بود و تا به امروز به شیوه‌های مختلف با تاخیر و تعلیق مواجه شده است.

نقل از زومیت فارسی

 

 


نسخه چاپی
                   

کلید واژه ها:   مایکروسافت آفیس          
 

  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

  (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)        :ایمیل   

     نظر :    
 
 
 


    

  .....