موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/1993 :کد

0

پرواز۱۰۰ فروند جنگنده خارجی بر فراز یمن کذب است!!!

  پنجشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۴ — ۱۹:۳۳
تعداد بازدید : ۳۰۶   
 تحلیل ایران -پرواز۱۰۰ فروند جنگنده خارجی بر فراز یمن کذب است!!!

یک منبع نزدیک به انصارالله یمن گفت که نزدیک به ۳۰ فروند جنگنده های خارجی ظهر روز پنشجنبه بر فراز یمن مشاهده شدند و پرواز ۱۰۰ فروند جنگنده کذب محض است.

این منبع نزدیک به رهبران انصارالله و عضو کمیته انقلابی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود که آماری که خبرگزاری ها و برخی رسانه های دیگر از تعداد جنگنده هایی که بر فراز آسمان یمن به پرواز درآمده اند، ارایه می دهند واقعیت ندارد. زیرا هرگز این تعداد جنگنده در آسمان یمن مشاهده نشده است.

وی انتشار این خبرها و بی اعتنایی آنان به اخبار پیروزی های مردم از جمله سقوط دو فروند از جنگنده های خارجی را دلیل آشکاری بر حمایت این رسانه ها از منصور هادی و حامیان خارجی وی دانست.

این منبع نزدیک به انصار الله تصریح کرد: بعد از حضور جنگنده های خارجی بلافاصله رسانه های حامی آنان اعلام کردند که عربستان چترباز نظامی در عدن پیاده کرده است.

وی اطمینان داد که یک چترباز هم در یمن پیاده نشده و اگر چتربازی در این کشور پیاده شود، مردم انقلابی بی تابانه منتظر آنان هستند تا پاسخی مناسب به آنان بدهند.

این منبع آگاه گفت: اخبار کشته شدن 3 نفر از مسئولان انصارالله هم مانند سایر خبرهای آنان دروغ محض است.

وی در پاسخ به این پرسش که رسانه ها اسامی این 3 نفر را اعلام کرده اند، تاکید کرد که رسانه های حامی منصور هادی برای مستند نشان دادن اخبار اسامی افرادی غیرواقعی و موهوم را در خبرها ذکر می کنند تا بتوانند ماموریت های رسانه ای خود را در راستای تضعیف روحیه مردم و پشتیبانی از منصور هادی انجام دهند.

این منبع نزدیک به انصارالله افزود: آمار هواپیماهای اعلام شده هم نشان می دهد که پشتیبانان منصور هادی رییس جمهور برکنار شده یمن می خواهند با جریان سازی رسانه ای و ایجاد رعب و وحشت، مردم را از مقاومت بازدارند، اما مردم راه خود را انتخاب کرده اند و در مقابل تجاوز خارجی مصمم تر و منسجم تر از قبل به مبارزه خود ادامه خواهند داد.

وی گفت که به تدریج در روزهای آینده خبرهای خوبی از پاسخ به متجاوزان را به اطلاع افکار عمومی جهان خواهیم رساند.

نقل از ایسنا

 

                               

جهان اسلام                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :