موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/19944 :کد

0

آنچلوتی در رویای بازگشت به میلان و پاری‌سن‌ژرمن

  دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴ — ۱۳:۰۳
تعداد بازدید : ۱۳۱   
 تحلیل ایران -آنچلوتی در رویای بازگشت به میلان و پاری‌سن‌ژرمن

سرمربی پیشین میلان می‌گوید علاقه دارد روزی مجدداً به میلان یا پاری‌سن‌ژرمن بازگردد.

به گزارش تحلیل ایران، کارلو آنچلوتی که به مدت هشت سال هدایت میلان را بین سال‌های 2001 تا 2009 بر عهده داشت و این تیم را در دوران مربیگری‌اش به دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و یک عنوان قهرمانی در سری A ایتالیا رساند، عنوان کرد تصور مربیگری اینتر، رقیب دیرینه و همشهری میلان را نداشته و نخواهد داشت.

سرمربی 56 ساله فصل گذشته رئال‌مادرید در گفت‌و‌گویی اختصاصی با نسخه بین‌المللی سایت «گل» در مورد این موضوع که پس از جدایی از میلان این فرصت را داشته که هدایت نراتزوری را بر عهده بگیرد، گفت: نمی‌توانستم مربی اینتر بشوم، چون سال‌ها در میلان بودم و این کار بی‌احترامی به سابقه مربیگری‌ام و تاریخ باشگاهی بود که در آن مربیگری‌ کرده بودم. نمی‌توانم خلاف چیزی که به آن اعتقاد دارم، گام بردارم.

آنچلوتی با اشاره به رد پیشنهاد میلان در این تابستان به دلیل عمل روی گردن خود اظهار داشت: وقتی به کارم با رئال‌مادرید پایان دادم، آدریانو گالیانی، نایب‌رئیس باشگاه میلان با من در تماس بود. ما در مادرید یکدیگر را ملاقات کردیم ولی من باید عمل جراحی‌ام را انجام می‌دادم. با توجه به عمل جراحی‌ که داشتم باید چهار ماه استراحت می‌کردم، بنابراین نمی‌توانستم 100 درصد در اختیار میلان یا تیم دیگری باشم. البته اینکه برای مدتی از میادین به دور باشم ناراحتم می‌کرد ولی این تصمیم درستی بود و میلان هم من را در این مورد درک کرد.

سرمربی پیشین چلسی اما به طور کامل بازگشت به میلان و پاری‌سن‌ژرمن را رد نکرد. او گفت: من خیلی خوش‌شانس‌ بوده‌ام که هر کجا مربیگری کرده‌ام، از کارم لذت برده‌ام. به همین دلیل نمی‌توانم بگویم که به این باشگاه یا آن باشگاه برنخواهم گشت. قطعاً دوست دارم به میلان بازگردم و البته که مایل به بازگشت به پاری‌سن‌ژرمن هم هستم. بدون در نظر گرفتن اینکه چگونه به کار خودم در باشگاه‌های مختلف پایان دادم، باید بگویم که همه آنها تجربیاتی هستند که خاظرات فوق‌العاده‌ای را برایم رقم زده‌اند.

منبع:تسنیم

                               

فوتبال     لیگ قهرمانان     اروپا            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :