موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ایران

a/2009 :کد

0

بیش از ۲۷ میلیون نفر به سفر رفتند

  شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۴ — ۱۱:۰۱
تعداد بازدید : ۳۱۴   
 تحلیل ایران -بیش از ۲۷ میلیون نفر به سفر رفتند

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گفت: از ۲۸ اسفندماه سال گذشته تا ۵ فروردین ماه امسال بیش از ۲۷ میلیون نفر شب در سطح کشور به سفر رفتند.

به گزارش روز شنبه گروه فرهنگی ایرنا مرتضی رحمانی موحد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امسال میزان سفر در سطح کشور حدود 5 درصد رشد داشته است.

بنا به نظر معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی کشور امسال تمام اماکن تاریخی کشور با رشد 55 تا 60 درصدی بازدیدکنندگان در سطح کشور روبه رو بوده است که آثار ثبت جهانی بیشترین بازدیدکنندگان را داشتند و بقاع متبرکه و اماکن مذهبی در ایام فاطمیه و اوایل نوروز از بیشترین زائر و مسافران استقبال کردند.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی در مورد ساماندهی دفاتر خدمات گردشگری بیان کرد: سال 1394 سال ساماندهی دفاتر گردشگری در سطح کشور است و دفاتری که اقدام به تورسازی در داخل و خارج از کشور می کنند از تسهیلات و حمایت سازمان میراث فرهنگی برخوردار می شوند.

نقل از ایرنا

به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری به گفته رحمانی موحد اجلاس وزرای گردشگری «مجمع گفت و گوهای آسیایی» موسوم به ADC با حضور 31 کشور آسیایی و آفریقایی در سال 1394 در بهترین زمان پیش بینی شده در شیراز برگزار می شود و دبیرخانه این مجمع در کشور کویت ایجاد شده است.

                               

زندگی                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :