موضوعات ‌مرتبط: فناوری فضای مجازی

a/20098 :کد

0

با اندروید ۶ سریع تر کار کنید + آموزش

  ﺳﻪشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴ — ۱۱:۴۸
تعداد بازدید : ۳۲۸   
 تحلیل ایران -با اندروید ۶ سریع تر کار کنید + آموزش

شما با استفاده از این روش ها می توانید کار با اندروید مارشمالو را شیک و آسان کنید.

شما با استفاده از این روش ها می توانید کار با اندروید مارشمالو را شیک و آسان کنید.
به گزارش تحلیل ایران ؛ اندروید ۶ یا Marshmallow با شخصی سازی هایی همراه شد که به شما اجازه می داد آیکن ها و پنل دسترسی سریع تان را به بیشترین شکل ممکن بهینه سازی و شکیل کنید. این امکانات بخشی از System UI Tuner می باشد که تنها در اندروید مارشمالو وجود دارد.

System UI Tuner
 برای فعال کردن UI Tuner، نوار بالای صفحه را به پایین بکشید و آیکن تنظیمات بین باتری و تصویر پروفایل را لمس کرده و نگه دارید. یک پیام نشان داده می شود که می گوید این ویژگی به تنظیمات شما افزوده شد.

دسترسی
صفحه باز شده یک صفحه تنظیم جدید است که در برنمه تنظیمات گسترده اندروید نشان داده خواهد شد. برای دسترسی، بخش برنامه ها را باز کنید و اپ تنظیمات Settings را لمس نمایید. در آخرین گزینه (ها) About Phone/Tablet را می بینید. آن را باز کنید.
 
با اندروید 6 سریع تر کار کنید + آموزش
 
سیستم UI Tuner یک سری اخطار دور همی نشان می دهد که خیلی هم مهم نیست! در یک نظر، این بخش مثلا اینرفیس فلگ (پرچم) های کروم است که هم بر روی اندروید و هم رایانه ارائه می شود. این بخش هم مثل گزینه های توسعه دهندگان پنهان است که تنها برای کسانی باز می شود که میل به بهبود و ترفند زدن اندروید دارند.


شخصی سزی تایل ها و آیکن های نوار وضعیت
 
شما با استفاده از این ویژگی می توانید در نوار افتادنی، آنچه در نوار وضعیت نمایش داده می شود کنترل کنید، درصد باتری را بر آیکن باتری نمایش دهید و یک حالت دمو را نیز فعال نمایید.
 
با اندروید 6 سریع تر کار کنید + آموزش
 
 
صفحه تنظیمات سریع، به شما اجازه می دهد تا کاشی (تایل) های نمایان شونده را به آسانی تغییر دهید و آن هایی را که نمی خواهید نیز حذف نمایید. همچنین در صورت بروز مشکل همه چیز را به تنظیمات اولیه باز گردانید.
 
با اندروید 6 سریع تر کار کنید + آموزش
 
صفحه وضعیت به شما اجازه می دهد تا آیکن های اساسی را از نوار حذف نمایید. شما می توانید Cast، Hotspot، Bluetooth، Do not disturb، Alarm، Work profile، Wi-Fi Ethernet، Cellular dat و حالت پرواز را به دلخواه نشان داده یا پنهان نمایید. از این طریق می توانید نوار وضعیت را خالی نمایید.
 
نمایش دهنده درصد باتری، که بر روی آیکن باتری نمایش داده می شود، هنگامی که شارژ انجام نمی شود، همراه با آیکن شارژ، درون آیکن باتری نمایش داده می شود که شما را از کشیدن کابل یا چک کردن دستی باتری بی نیاز می کند.
 
با اندروید 6 سریع تر کار کنید + آموزش
 
 
همچنین با فعال کردن Demo mode، کل نوار وضعیت کاملا خالی می شود، وای فای، باتری و شبکه ارتباطی در آخرین حد خود قرار می گیرند و ساعت همیشه به ۶:۰۰ تنظیم می شود. این فقط یک ترفند دیداری است. با غیر فعال کردن این ویژگی تمامی نوتیفیکیشن ها و … مجددا نمایش داده خواهند شد.
/ باشگاه خبرنگاران جوان 
 
                               

اندروید     آموزش     تنظیمات     باتری        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :