موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/20283 :کد

0

پشت پرده همه جنایت‌های منطقه صهیونیست قرار دارد

  چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴ — ۱۷:۰۱
تعداد بازدید : ۱۸۵   
 تحلیل ایران -پشت پرده همه جنایت‌های منطقه صهیونیست قرار دارد

فرمانده لشکر ۱۴ امام حسین (ع) سپاه پاسداران گفت: امروزه یهود و صهیونیست با به‌کارگیری عوامل خود در کشورهای اسلامی نه‌تنها سوریه بلکه به همه کشورهای اسلامی حمله کرده‌اند.

فرمانده لشکر 14 امام حسین (ع) سپاه پاسداران گفت: امروزه یهود و صهیونیست با به‌کارگیری عوامل خود در کشورهای اسلامی نه‌تنها سوریه بلکه به همه کشورهای اسلامی حمله کرده‌اند.

 

سردار اصغر عرب پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، اظهار داشت: حرمین زینبیه و سوریه در حال حاضر حکم خط مقدم اسلام را در برابر کفر دارد و امروز یهود با به‌کارگیری عوامل خود در کشورهای اسلامی نه‌تنها سوریه بلکه به همه کشورهای اسلامی حمله کرده‌اند و شاید اسم این کفر داعش یا سعودی باشد اما پشت همه این جریانات صهیونیست قرار دارد.

فرمانده لشکر 14 امام حسین (ع) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه برای دشمنان اسلام برای کوچک شمردن خانه خدا نماد شیطان را بالای خانه خدا قرار داده‌اند، خاطرنشان کرد: در راستای حرکات دشمنان اسلام برای نابودی دین پیامبر، رزمندگان ما برای حفظ اعتقادات و اسلام برای کمک به مردم سوریه و دفاع از حرمین زینبیه به این کشور رفته‌اند.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران متولی مبارزه با کفر و دشمنان اسلام است پس در این راه و برای زنده نگه داشتن نام اسلام از هرگونه کمکی به کشورهای اسلامی برای مقابله با کفر دریغ نمی‌کنیم و با یاری رزمندگان اسلام، نام و عظمت اسلام ناب را به جهانیان نشان می‌دهیم.

 
                               

دشمن     صهیونیست     رزمندگان     جنایت        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :