موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/20301 :کد

0

۸ نظامی مصری در شبه جزیره سینا زخمی شدند

  چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴ — ۲۰:۴۲
تعداد بازدید : ۲۱۸   
 تحلیل ایران -۸ نظامی مصری در شبه جزیره سینا زخمی شدند

یک منبع نظامی مصری روز چهارشنبه از زخمی شدن هشت تن از نیروهای مسلح این کشور در شمال شبه جزیره ناآرام سینا به دست تروریست ها خبر داد.

یک منبع نظامی مصری روز چهارشنبه از زخمی شدن هشت تن از نیروهای مسلح این کشور در شمال شبه جزیره ناآرام سینا به دست تروریست ها خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از شبکه خبری اسکای نیوز، یک منبع نظامی مصری که اشاره ای به نامش نشده است، گفت: در اثر اصابت یک خمپاره به تانکی در روستای «الجوره» واقع در جنوب شهر «شیخ الزوید» توسط تروریست ها، هشت نظامی این کشور زخمی شدند.
وی با بیان اینکه دو افسر نیرو های مسلح مصر نیز در میان زخمی شدگان به چشم می خورد، افزود: مصدومان این حادثه، به بیمارستانی در شهر العریش منتقل شدند.
برپایه این گزارش، این حملات تروریستی درحالی صورت می گیرد که نیروهای ارتش مصر حملات نظامی موسوم به « حق شهید 2» را در رفح و شیخ زوید و العریش برای جلوگیری از پیشروی های تروریست های ولایت سینا وابسته به داعش، همچنان ادامه می دهند.
نیروهای مسلح ارتش مصر چندین ماه است که عملیات نظامی گسترده ای را در مناطق رفح، شیخ زوید و العریش در شمال صحرای سینا برای سرکوب گروه های تروریستی آغاز کردند.
گروه های تروریستی از زمان برکناری محمد مرسی عضو گروه اخوان المسلمین در سال 2013، حملات خود را علیه نیروهای پلیس و ارتش مصر شدت بخشیدند.
تاکنون صدها نظامی مصری در حملات افراد مسلح در شبه جزیره سینا کشته شده اند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :