موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/20304 :کد

0

بمب افکن های روسیه ۸۳ هدف تروریست ها را در سوریه نابود کردند

  چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴ — ۲۱:۲۳
تعداد بازدید : ۵۷۹   
 تحلیل ایران -بمب افکن های روسیه ۸۳ هدف تروریست ها را در سوریه نابود کردند

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: بمب افکن های سوخوی نیروی هوایی روسیه طی ۲۴ ساعت اخیر ۸۳ هدف گروه های تروریستی داعش و جبهه النصره را در مناطق مختلف سوریه نابود کردند.

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: بمب افکن های سوخوی نیروی هوایی روسیه طی 24 ساعت اخیر 83 هدف گروه های تروریستی داعش و جبهه النصره را در مناطق مختلف سوریه نابود کردند.

به گزارش تحلیل ایران، وزارت دفاع روسیه روز چهارشنبه در بیانیه خود خاطرنشان کرد: بمب افکن های نیروی هوایی روسیه در جریان 45 پرواز رزمی، 83 هدف تروریست های داعشی و جبهه النصره را در استان های حما، ادلب، حلب و دیرالزور بمباران و منهدم کردند.
در جریان عملیات هوایی روسیه در استان حلب، یک کارخانه تولید بمب های کنترل از راه دور و انبار مواد منفجره متعلق به گروه جبهه النصره مورد حمله قرار گرفته و نابود شد.
در کنار این انبار مهمات، دو کامیون حامل چند تن مواد منفجره بمباران و منهدم شد.
در منطقه «خان شیخون» سوریه هم در جریان پروازهای تجسسی هواپیماهای روسی یک اردوگاه آموزشی بزرگ تروریست های جبهه النصره شناسایی و بمباران شد که در جریان آن تاسیسات این اردوگاه و چند انبار مهمات و سلاح و چندین خودرو نابود شد.
مقر بزرگ فرماندهی داعش در منطقه کوهستانی «سریاتل» در استان ادلب از اهداف دیگر تروریست ها بود که در جریان بمباران هواپیماهای روسی نابود شد.
نیروی هوایی روسیه در 22 روز گذشته با انجام صدها پرواز و موشکباری از دریای خزر بیش از 600 هدف گروه های تروریستی بویژه داعش را بمباران کردند که سبب فرار بسیاری از تروریست ها شده است.

منبع:ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :