موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/20324 :کد

0

اختلاف نظر آلمان با نتانیاهو در خصوص شهرک سازی

  پنجشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۴ — ۰۱:۴۱
تعداد بازدید : ۱۶۳   
 تحلیل ایران -اختلاف نظر آلمان با نتانیاهو در خصوص شهرک سازی

آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان روز چهارشنبه بار دیگر اختلافات خود را با رژیم صهیونیستی در خصوص شهرک سازی در کرانه باختری اشغالی و قدس شرقی بیان کرد. آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان روز چهارشنبه بار دیگر اختلافا

آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان روز چهارشنبه بار دیگر اختلافات خود را با رژیم صهیونیستی در خصوص شهرک سازی در کرانه باختری اشغالی و قدس شرقی بیان کرد.

 

مرکل در یک کنفرانس خبری مشترک در برلین با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: اغلب گفته ام که ساخت شهرک ها ، در خصوص رسیدن به راه حل مبتنی بر دو کشور نتیجه عکس دارد.
وی تاکید کرد: ما بحث هایی جنجالی در خصوص این موضوع با طرف اسراییلی داشته ایم و هنگامی که صحبت این مساله می شود هیچ تغییری حاصل نشده است.
مرکل همچنین وعده ادامه تلاش های دیپلماتیک را برای پیشبرد گفت وگوهای جدید صلح اسراییلی - فلسطینی داد و از همه طرف ها خواست که از وخامت اوضاع مناقشه جاری جلوگیری کنند.
درهمین حال و در بحبوحه اقدامات سرکوبگرانه خشونت آمیز اسراییل در اراضی اشغالی ، نتانیاهو قرار است روز پنجشنبه در برلین با جان کری وزیر امور خارجه آمریکا و فرانک - والتر اشتاین مایر وزیر امور خارجه آلمان دیدار کند.


/ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :