موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/20354 :کد

0

غول‌ها متوقف شدند

  پنجشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۴ — ۰۶:۴۶
تعداد بازدید : ۲۵۶   
 تحلیل ایران -غول‌ها متوقف شدند

بزرگان فوتبال باشگاهی اروپا در بازی‌های شب دوم هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به تساوی رضایت دادند.

بزرگان فوتبال باشگاهی اروپا در بازی‌های شب دوم هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به تساوی رضایت دادند.

به گزارش تحلیل ایران ، در مهم‌ترین بازی‌های شب دوم هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، رئال مادرید، منچستریونایتد و یوونتوس مقابل رقبای‌شان به نتیجه تساوی رضایت دادند.

در بازی‌های گروه اول، پاری‌سن‌ژرمن در ورزشگاه پارک‌دوپرنس پاریس مقابل رئال مادرید به تساوی بدون گل دست یافت. در دیگر بازی این گروه، مالموی سوئد یک بر صفر شاختار دونتسک اوکراین را برد.

در این گروه رئال مادرید و پاری‌سن‌ژرمن با هفت، مالمو با سه و شاختار بدون امتیاز اول تا چهارم هستند.

براساس این گزارش، در گروه دوم، منچستریونایتد در زمین زسکامسکو به تساوی یک - یک رسید. دومبیا در دقیقه 15 لحظاتی پس از هدر رفتن پنالتی ارمنکو برای زسکا و مارسیال در دقیقه 65 برای منچستریونایتد گل زدند.

در دیگر بازی این گروه ولفسبورگ 2 بر صفر آیندهوون را برد. در این گروه ولفسبورگ با شش، زسکا و منچستریونایتد با چهار و آیندهوون با سه امتیاز اول تا چهارم هستند.

در گروه سوم، اتلتیکو مادرید با چهار گل دقایق 23 نیگلس، 29 جکسون مارتینس، 63 اولیور تورس و 89 وددچکو ( گل به خودی) آستانا را برد.

گالاتاسرای هم 2 بریک بنفیکا را شکست داد. در این گروه اتلتیکو و بنفیکا با شش، گالاتاسرای با چهار و آستانا با یک امتیاز اول تا چهارم هستند.

این نتایج در حالی رقم خورد که در گروه چهارم، یوونتوس و مونشن گلادباخ به تساوی بدون گل رسیدند و منچسترسیتی با گل به خودی رامی در دقیقه 37 و دی‌بروین در دقیقه 90 مقابل تنها گل دقیقه 30 کونپلیانکا، 2 بریک سویا را برد.

در این گروه، یوونتوس با هفت، منچسترسیتی با شش، سویا با سه و گلادباخ با یک امتیاز اول تا چهارم هستند.

/ تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :