موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/20410 :کد

0

نیروهای پلیس اسرائیل: ما را به قدس اعزام نکنید

  پنجشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۴ — ۲۰:۲۶
تعداد بازدید : ۲۵۵   
 تحلیل ایران -نیروهای پلیس اسرائیل: ما را به قدس اعزام نکنید

تعدادی از نیروهای پلیس اشغالگر اسرائیل از بیم جان خود از وزارت امنیت داخلی درخواست کردند از اعزام آنان به قدس خودداری کند.

تعدادی از نیروهای پلیس اشغالگر اسرائیل از بیم جان خود از وزارت امنیت داخلی درخواست کردند از اعزام آنان به قدس خودداری کند.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از شبکه الجزیره قطر، تعدادی از سربازان اشغالگر اسرائیلی از بیم جان خود از وزارت امنیت داخلی درخواست کردند آنان را به عملیات ضد فلسطینی در قدس اعزام نکند.

نیروهای پلیس در ارتباط با این درخواست فراخوان داخلی داده و درخواست کرده اند به اماکن آرام تر که از سنگ و شیشه های آتش زای جوانان فلسطینی در امان باشند، منتقل شوند.

این در حالی است که اسرائیل با کمبود چهارصد نفری نیروهای پلیس در قدس اشغالی روبه رو است.

کمبود نیروهای پلیس و گارد مرزی

اما گلعاد اردان وزیر امنیت داخلی اسرائیل در این باره گفت که در تلاش برای اعزام تعداد بیشتری از نیروهای پلیس به قدس اشغالی است اما مشکل این کار تامین بودجه آن است زیرا وزارت دارایی با این درخواست مخالف است.

به گفته وی در اتباط با نیروهای گارد مرزی نیز کمبود وجود دارد تا جایی که امکان گشت زنی شبانه روزی در مناطق پرتنش بین عرب ها ویهودی ها وجود ندارد.

این در حالی است که نقاط مختلف فلسطین اشغالی به صحنه درگیری جوانان فلسطینی و شهرک نشینان و نیروهای اشغالگر تبدیل شده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :