موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی راه و مسکن

a/20451 :کد

0

گشایش فاینانس روسی برای پروژه‌های زیرساختی ایران

  جمعه ۰۱ آبان ۱۳۹۴ — ۰۲:۲۲
تعداد بازدید : ۲۲۸   
 تحلیل ایران -گشایش فاینانس روسی برای پروژه‌های زیرساختی ایران

وزیر انرژی روسیه از علاقه‌مندی شرکت‌های روسی به حضور در پروژه‌های زیرساختی ایران خبر داد و گفت: خط اعتباری دولتی از سوی روسیه برای پروژه‌های زیرساختی ایران اختصاص می‌یابد.

وزیر انرژی روسیه از علاقه‌مندی شرکت‌های روسی به حضور در پروژه‌های زیرساختی ایران خبر داد و گفت: خط اعتباری دولتی از سوی روسیه برای پروژه‌های زیرساختی ایران اختصاص می‌یابد.
به گزارش تحلیل ایران، «الکساندر نواک» امروز در دیدار با عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: مذاکرات خوبی با وزیر راه و شهرسازی داشتیم و وارد جزئیات شدیم و امیدواریم که در آینده نزدیک همکاری‌های مشترکی در بخش شهرسازی و حمل‌ونقل بین ایران و روسیه ایجاد شود.

وی با بیان اینکه شرکت‌های روسی علاقه‌مند هستند در پروژه‌های شرکت ایران حضور پیدا کنند، افزود: در یکسری از پروژه‌های زیرساخت حمل و نقل، راه‌آهن و دریایی که با تاسیس بنادر دریایی و صدور انواع تجهیزات خاص برای تعمیر انواع جاده‌ها و زیرساخت‌ها، شرکت‌های روسی آماده همکاری هستند.

وزیر انرژی روسیه به همکاری شرکت‌های روسی در پروژه راه‌آهن اشاره کرد و گفت: ما یکسری از نکات فنی و امکانات تامین مالی را مطرح کرده بودیم که به ما امکان اجرای این پروژه‌ را بدهند و در جلسه با وزیر راه و شهرسازی توافق شد که امسال مدارک مربوط به برقی شدن راه‌آهن گرمسار – اینچه‌برون به امضا برسد.

نوواک افزود: براساس توافقات، خط اعتباری دولتی برای حمایت از پروژه‌های زیرساختی ایران از طرف روسیه به پروژه‌ها اختصاص پیدا می‌کند، همچنین وزیر راه و شهرسازی 121 پروژه با ارزش 25 میلیارد دلار به ما معرفی کرد که شرکت‌های روسی هم علاقه‌مند به حضور در این پروژه‌ها هستند.

/مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :