موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/20963 :کد

0

جو بایدن: در صورت شرکت در انتخابات شکست می‌خوردم

  دوشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۴ — ۱۵:۵۷
تعداد بازدید : ۱۶۶   
 تحلیل ایران -جو بایدن: در صورت شرکت در انتخابات شکست می‌خوردم

معاون رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که درصورت شرکت در انتخابات درون حزبی ریاست جمهوری آمریکا قادر به پیروزی بر هیلاری کلینتون نبود.

به گزارش تحلیل ایران، جو بایدن، معاون رئیس جمهور آمریکا که از انتخابات ریاست‌جمهوری آتی این کشور کناره‌گیری کرده است شب گذشته (یکشنبه) در برنامه‌ 60 دقیقه شبکه سی‌بی‌اس اعلام کرد که به این نتیجه رسید درصورت شرکت در انتخابات برنده نمی‌شد و پس از این شکست نیز هرگز به دنبال یک سمت سیاسی نمی‌رفت.

وی در این مصاحبه اعلام کرد که کمک به خانواده‌اش برای کنار آمدن با مرگ بیو بایدن، پسرش که در ماه می از دنیا رفت بر شرکت در انتخابات ارجحیت دارد.

بایدن در پاسخ به این سوال که به دلیل عدم اطمینان از پیروزی در انتخابات یا در کل به دلیل عدم تمایل به شرکت از انتخابات انصراف داده است گفت: صریح بگویم، نمی‌توانستم پیروز شوم. اگر به این نتیجه می‌رسیدم که می‌توانیم کمپینی را تشکیل دهیم که حامیان ما سزاوار آن باشند، قدم پیش میگذاشتم.

معاون رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه گفت: می‌خواهم در حزب دموکرات تاثیرگذار باشم. نمی‌خواهم حزب (دموکرات) از کارهایی که من و باراک اوباما انجام داده‌ایم فاصله بگیرد.

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :