موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/20967 :کد

0

استقلال با گلباران سپاهان به استقبال دربی رفت

  دوشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۴ — ۱۷:۰۱
تعداد بازدید : ۲۱۹   
 تحلیل ایران -استقلال با گلباران سپاهان به استقبال دربی رفت

تیم فوتبال استقلال موفق شد در دیدار خارج از خانه مقابل سپاهان به برتری برسد و با روحیه بالا به استقبال دربی سرخابی برود.

به گزارش تحلیل ایران، دیدار آغازین هفته دهم لیگ برتر بین تیم‌های سپاهان و استقلال که از ساعت 15 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه فولادشهر اصفهان آغاز شد و با برتری 3 بر صفر استقلال به پایان رسید.

فرشید اسماعیلی در دقیقه 6 بازی، جابر انصاری در دقیقه 53 و بهنام برزای در دقیقه 77 گل‌های استقلال را وارد دروازه سپاهان کردند تا علاوه بر رقم زدن پیروزی 3 بر صفر تیم‌شان، اولین گل‌های فصل خود را در لیگ برتر برای استقلال به ثمر برسانند.

شهاب گردان، هادی عقیلی، محمدرضا خلعتبری، عبدالله کرمی، حبیب گردانی، حسینی فاضلی، محمد روشندل، رسول نویدکیا، علی کریمی، فوضیل موسی‌اف و مهدی شریفی 11 بازیکن اصلی سپاهان هستند که از ابتدا در ترکیب تیم‌شان قرار گرفتند.

برای استقلال هم در این بازی مهدی رحمتی، حنیف عمران‌زاده، هرایر مگویان، میلاد فخرالدینی، میثم مجیدی، امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی، یعقوب کریمی، محمدرضا خرسندنیا، جابر انصاری و سجاد شهباززاده از ابتدا در ترکیب حضور داشتند.

نیمه اول
دقیقه 4: سپاهانی‌ها بازی را به نسبت بهتر آغاز کردند. شوت فوضیل موسی‌اف که در آستانه باز کردن دروازه استقلال بود اما واکنش خوب مهدی رحمتی مانع از به ثمر رسیدن گل سپاهان شد.

دقیقه 6: کرنری که نصیب سپاهان شده بود با دفع امید ابراهیمی تبدیل به ضد حمله برای استقلال شد. شهاب گردان با خروج از دروازه توپ را بیرون از محوطه جریمه دفع کرد اما دفع ناقص او باعث شد توپ به فرشید اسماعیلی برسد. هافبک جوان استقلال هم با شوتی که به سمت دروازه خالی سپاهان زد، موفق شد اولین گل این بازی را به ثمر برساند.

دقیقه 10: ارسال محمدرضا خلعتبری روی دروازه استقلال با ضربه سر مهدی شریفی همراه بود که ضربه سر این بازیکن با فاصله کمی از کنار دروازه مهدی رحمتی به بیرون رفت.

دقیقه 12: پاس رسول نویدکیا در عرض و اشتباه مدافعان استقلال باعث شد توپ در موقعیتی خوب به مهدی شریفی برسد که شوت او درست به جایی رفت که رحمتی حضور داشت.

دقیقه 30: بازی پس از سرعت بالا در دقایق ابتدایی بسیار سرد و کسل کننده دنبال شد. در این بین خطای شدید موسی‌اف روی امید ابراهیمی بود که کمی بازی را وارد جنجال کرد و شاهین حاج‌بابایی، داور بازی هم به دلیل خطای هافبک سپاهان به او کارت زرد نشان داد.

دقیقه 33: حمله خطرناک سپاهان روی دروازه استقلال با دفع مدافعان آبی‌پوش همراه بود اما توپ در پشت محوطه جریمه به علی کریمی رسید که شوت این بازیکن با فاصله بسیار زیادی از بالای دروازه به بیرون رفت تا هم‌تیمی‌هایش را ناامید کند.

دقیقه 35: کرنری که نصیب بازیکنان سپاهان شد با ارسال خوبی همراه بود و ضربه سر عبدالله کرمی را هم به دنبال داشت که توپ با فاصله کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 42: ارسال روی دروازه سپاهان با ضربه سر جابر انصاری همراه بود که شهاب گردان واکنش خوبی نشان داد و توپ را دفع کرد.

نیمه دوم
دقیقه 53: بازیکنان سپاهان برای جبران گلی که در نیمه اول خورده بودند وارد زمین شدند اما برعکس برنامه‌ای که داشتند غافلگیر شدند. یعقوب کریمی ارسالی دقیق روی تیر دوم دروازه سپاهان داشت و جابر انصاری با ضربه سر گل دوم استقلال را ثبت کرد.

دقیقه 55: محرم نویدکیا به جای موسی‌اف وارد ترکیب سپاهان شد.

دقیقه 60: محسن کریمی جای یعقوب کریمی را در ترکیب استقلال گرفت.

دقیقه 62: حسین پاپی جای حسین فاضلی را در ترکیب سپاهان گرفت.

دقیقه 64: بهنام برزای دومین تعویض پرویز مظلومی بود که به جای فرشید اسماعیلی وارد زمین شد.

دقیقه 67: ضد حمله برای استقلالی‌ها و ارسال بهنام برزای می‌توانست تبدیل به گل سوم این تیم شود، اما شهاب گردن قبل از فرصت طلبی مهاجمان استقلال توپ را از محوطه جریمه دور کرد.

دقیقه 71: پاس خوبی که در محوطه جریمه استقلال به علی کریمی رسید، با ضربه خوب این بازیکن همراه بود که رحمتی توپ را راهی کرنر کرد.

دقیقه 77: پیروزی سجاد شهباززاده در تقابل نفر به نفر با عبدالله کرمی و ورود این بازیکن به محوطه جریمه سپاهان، در نهایت پاس در عرضی را به همراه داشت تا بهنام برزای گل سوم استقلال را به ثمر برساند.

دقیقه 82: محمدرضا خلعتبری شوت خوبی را روانه دروازه استقلال کرد که بازهم رحمتی سپاهانی‌ها را در گلزنی ناکام گذاشت.

دقیقه 85: استقلالی‌ها روی ضد حمله می‌توانستند به گل چهارم دست پیدا کنند که بهنام برزای پس از عبور از شهاب گردان توپ را به بالای دروازه زد.

دقیقه 86: جاسم کرار جایگزین شهباززاده در ترکیب استقلال شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :