موضوعات ‌مرتبط: سیاسی داخلی

a/20970 :کد

0

نماینده ولی فقیه در سپاه با آیت الله مکارم شیرازی دیدار کرد

  دوشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۴ — ۱۷:۵۰
تعداد بازدید : ۱۸۲   
 تحلیل ایران -نماینده ولی فقیه در سپاه با آیت الله مکارم شیرازی دیدار کرد

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران عصر امروز با حضور در مدرسه علمیه امام سجاد (ع) با آیت الله مکارم شیرازی مرجع تقلید شیعیان دیدار و گفت و گو کرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران عصر امروز با حضور در مدرسه علمیه امام سجاد (ع) با آیت الله مکارم شیرازی مرجع تقلید شیعیان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش تحلیل ایران، حجت الاسلام علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران عصر امروز با حضور در مدرسه علمیه امام سجاد (ع) با آیت الله مکارم شیرازی مرجع تقلید شیعیان دیدار و گفت و گو کرد.

حجت الاسلام سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران و حجت الاسلام حاجی صادقی جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسدران و اعضای ستاد جشنواره سلمان فارسی در این دیدار حضور داشتند.

آیت الله مکارم شیرازی در این دیدار با اشاره به لزوم توجه به فعالیت‌های بسیج در جامعه افزود: توسعه بسیج بسیار مهم و با ارزش است، در میان دانشگاهیان نیز باید نیروهای بسیجی مناسبی تربیت شود و تلاش شود در همه اقشار و اصناف نیروهای مخلص بسیجی برای حفظ نظام و دین و قرآن تشکیل شود.

حجت الاسلام سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در این دیدار گفت: یکی از مکان‌هایی که می‌تواند پدافند و پادزهر نقشه‌های دشمن باشد بسیج اساتید و طلاب است که 140 هزار طلبه بسیجی خواهر و برادر عضو نیروی مردمی بسیج هستند.

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :