موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/20993 :کد

0

روسیه: ۲۸۵ هدف تروریست ها در سوریه نابود شد

  دوشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۴ — ۲۱:۲۱
تعداد بازدید : ۲۱۷   
 تحلیل ایران -روسیه: ۲۸۵ هدف تروریست ها در سوریه نابود شد

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: هواپیماهای سوخوی روسیه به عملیات هوایی علیه تروریست های داعشی و جبهه النصره در سوریه ادامه می دهند و در سه روز اخیر ۲۸۵ هدف تروریست ها در این کشور نابود شده است.

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: هواپیماهای سوخوی روسیه به عملیات هوایی علیه تروریست های داعشی و جبهه النصره در سوریه ادامه می دهند و در سه روز اخیر 285 هدف تروریست ها در این کشور نابود شده است.

به گزارش تحلیل ایران، وزارت دفاع روسیه روز دوشنبه خاطرنشان کرد: بمب افکن های سوخوی روسیه در سه روز اخیر در جریان 164 پرواز رزمی، 285 هدف تروریست های داعشی و جبهه النصره را در مناطق مختلف سوریه هدف حمله قرار داده و نابود کردند.
در شبانه روز اخیر هواپیماهای نیروی هوایی روسیه مستقر در پایگاه حمیم سوریه 59 پرواز رزمی انجام داده و 94 موضع تروریست ها را در استان های حما، ادلب، لاذقیه، دمشق، حلب و دیرالزور منهدم کردند.
از جمله اهداف منهدم شده در سوریه، دو ساختمان سوله فلزی متعلق به جبهه النصره در استان دمشق بود که به عنوان انبار بزرگ سلاح و مهمات این گروه تروریستی حامی غرب مورد استفاده قرار می گرفت.
در جریان بمباران هواپیماهای روسی، این انبار بزرگ تسلیحات بطور کامل منهدم شدم.
از اهداف دیگر نابود شده در شبانه روز اخیر توسط هواپیماهای روسی، یک مقر فرماندهی گروه تروریستی - تکفیری داعش در استان حلب بود که بطور کامل نابود و تاسیسات آن با خاک یکسان شد.
روسیه در چارچوب قراردادهای همکاری نظامی خود با سوریه، حدود 50 فروند جنگنده سوخو، چندین بالگرد جنگی میگ 24 و مجموعه ای از رزمناوها، یک ناو تجسسی و همچنین پهپادها را به درخواست دولت سوریه در خاک این کشور برای مبارزه علیه تروریست ها به کار گرفته است.
روسیه اعلام کرد که این همکاری ها در چارچوب مقررات بین المللی و برای اجرای قراردارد همکاری با دولت قانونی سوریه آغاز شده است و ادامه خواهد یافت.

منبع:ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :