موضوعات ‌مرتبط: فناوری فضای مجازی

a/21357 :کد

0

مشکل کند شدن کروم‌تان را اینجا حل کنید

  چهارشنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۴ — ۱۳:۲۱
تعداد بازدید : ۲۳۷   
 تحلیل ایران -مشکل کند شدن کروم‌تان را اینجا حل کنید

اگر مرورگر گوگل کروم شمادر لحظه باز بودن تب های مختلف هنگ شده و به خوبی کار نمی کند در این گزارش راه حل برطرف کردن این مشکل را برای شما قرار داده ایم.

اگر مرورگر گوگل کروم شمادر لحظه باز بودن تب های مختلف هنگ شده و به خوبی کار نمی کند در این گزارش راه حل برطرف کردن این مشکل را برای شما قرار داده ایم.
 
به گزارش تحلیل ایران؛ مرورگر کروم گوگل محبوب‌ترین نرم‌افزار وبگردی در میان سایر رقبای خودش است اما با این ‌حال نمی‌توان گفت که این مرورگر بی‌نقص کار میکند.

مرورگر گوگل کروم محبوب‌ ترین نرم‌افزار وب‌گردی در میان سایر رقبای خودش است اما بااین‌حال نمی‌توان گفت که این مرورگر بی‌نقص کار میکند. احتمالاً برای شما بارهای پیش‌آمده که در میان چندین وب‌سایت به دنبال موضوع خاصی می‌گردید و نیازمند هستید تب‌های زیادی را باز نگه‌دارید اما غافل از اینکه درنهایت گوگل کروم به‌قدری سنگین می‌شود که بستن تعداد زیادی از تب‌ها را به کند شدن و حتی ازکارافتادن کروم یا کامپیوترتان ترجیح می‌دهید. ولی امروز برای شما خبر خوبی داریم چراکه افزونه‌‌ای به نام The Great Suspender این مشکل حل نشدنی شمارا به‌راحتی از بین خواهد برد.
این افزونه تب‌های باز مرورگر شما را تشخیص داده و زمانی را برای هرکدام در نظر می‌گیرد، اگر تبی بیشتر از مدت‌زمان تعریف‌شده بی استفاده باشد توسط این افزونه نه اینکه بسته شود بلکه به حالت تعلیق درآمده و تا زمانی که دوباره روی آن کلیک نکنید فعال نخواهد شد. با این ترفند حافظه‌ی کمتری از کامپیوتر شما به تب‌های باز اختصاص داده‌شده و به‌راحتی می‌توانید جست‌وجوی خود را ادامه دهید.
 منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
                               

نرم افزار     کامپیوتر     گوگل            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :