موضوعات ‌مرتبط: ورزشی ورزشی

a/21413 :کد

0

خدمات ویژه شرکت مترو و اتوبوسرانی به تماشاگران شهرآورد

  چهارشنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۴ — ۲۲:۳۴
تعداد بازدید : ۱۸۷   
 تحلیل ایران -خدمات ویژه شرکت مترو و اتوبوسرانی به تماشاگران شهرآورد

مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو تهران از ارائه خدمات ویژه شرکت مترو به تماشاگران هشتاد و یکمین شهرآورد پایتخت در روز جمعه(هشتم آبان ماه) خبر داد.

مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو تهران از ارائه خدمات ویژه شرکت مترو به تماشاگران هشتاد و یکمین شهرآورد پایتخت در روز جمعه(هشتم آبان ماه) خبر داد.

احسان مقدم عصر چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: اعزام قطارهای فوق العاده به سمت ایستگاه ورزشگاه آزادی تهران و کاهش ساعات انتظار در ایستگاههای شلوغ و پرتردد از جمله اقدامات ویژه شرکت مترو تهران در روز برگزاری این مسابقه است.

* بکارگیری 600 دستگاه اتوبوس و مینی بوس برای جابجایی تماشاگران شهرآورد
شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه نیز با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد همزمان با برگزاری مسابقه فوتبال تیم های استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران، 600 دستگاه اتوبوس و مینی بوس با استقرار در مسیرهای تعیین شده کار جابجایی تماشاگران شهرآورد پایتخت را انجام می دهند.
براساس اطلاعیه شرکت اتوبوسرانی تهران، اتوبوس هایی که در ضلع شرقی ورزشگاه آزادی مستقر می شوند مسیر بزرگراه حکیم سیدخندان بزرگراه رسالت به سمت شرق تهران را پوشش خواهند داد.
برهمین اساس، اتوبوس هایی که در ضلع غربی ورزشگاه مستقر می شوند نیز مسافران در مسیر جاده مخصوص - میدان فتح و سه راه آذری را جابجا خواهند کرد.
همچنین اتوبوس های مستقر در پارکینگ 19 و 20 ورزشگاه آزادی به مسافرانی که قصد عزیمت به میدان های آزادی، انقلاب، خراسان و پایانه خاوران را دارند سرویس دهی خواهند کرد.
مسابقه فوتبال بین تیمهای استقلال و پرسپولیس تهران ساعت 15 روز جمعه هشتم آبان ماه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :