موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/21557 :کد

0

توجه به بندهای۹گانه رهبر انقلاب ترفندهای دشمن را خنثی می‌کند

  پنجشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۴ — ۱۲:۴۹
تعداد بازدید : ۲۴۲   
 تحلیل ایران -توجه به بندهای۹گانه رهبر انقلاب ترفندهای دشمن را خنثی می‌کند

آیت‌الله نوری همدانی گفت: رهبر معظم انقلاب در تائید برجام بندهای ۹ گانه را مدنظر قرار دادند و به آن تاکید کردند که باید مورد توجه همگان باشد تا اسیر ترفند و حیله‌های دشمنان نشویم.

به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله نوری‌همدانی ظهر امروز در دیدار با رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور اظهار داشت: نهج البلاغه کتاب بسیار مهمی است که امام رضا (ع) تاکید کردند این کتاب بهترین آموزه‌ها در زمینه‌های مختلف برای جامعه اسلامی دارد.


استاد سطوح عالی حوزه علمیه عنوان کرد: باید بصیرت داشته باشیم تا ترفندها و حیله‌های دشمنان را مورد توجه قرار دهیم، رهبر معظم انقلاب در تائید برجام بندهای 9 گانه را مدنظر قرار دادند و به آن تاکید کردند که باید مورد توجه همگان باشد تا اسیر ترفند و حیله‌های دشمنان نشویم.


وی با بیان اینکه باید مراقب باشیم تا شر دشمنان را به خودشان برگردانیم، گفت: جامعه باید اهداف و افکار دشمن را به خوبی بشناسند و در برابر اهداف رژیم صهیونیستی و آمریکا هوشیار بوده و در برابر ترفند و نقشه‌های شوم دشمن ایستادگی کنند و نیرنگِ آن‌ها را به خودشان برگردانند.


مرجع تقلید شیعیان با اشاره به آیه‌ای از قرآن کریم افزود: علم و توانایی و حکومت در گرو جهاد است و اگر جهاد کنیم به آنچه که می‌خواهیم، دست پیدا کرده و در راستای رضای الهی گام بر می‌داریم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :