موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی جامعه

a/21640 :کد

0

۹۰ درصد ایرانیان نمی توانند در کشورهای اروپایی زندگی کنند

  پنجشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۴ — ۰۰:۱۱
تعداد بازدید : ۱۴۲   
 تحلیل ایران -۹۰ درصد ایرانیان نمی توانند در کشورهای اروپایی زندگی کنند

استاد دانشگاه و پژوهشگر دانشگاه هاروارد گفت: ۹۰ درصد ایرانیان نمی توانند در کشورهای اروپایی و آمریکایی زندگی کنند.

استاد دانشگاه و پژوهشگر دانشگاه هاروارد گفت: 90 درصد ایرانیان نمی توانند در کشورهای اروپایی و آمریکایی زندگی کنند.

مجید میان آبادی روز پنجشنبه در رزمایش رسانه ای 'مرگ برآمریکا' در اردوگاه شهید بهشتی گلمکان شهرستان چناران در استان خراسان رضوی افزود: ایرانیان مدرن زندگی می کنند و گرایش بسیار به تجمل گرایی دارند.
وی اظهار کرد: این در حالی است که اکثر اروپائیان و آمریکائیان از حداقل امکانات برای زندگی برخوردارند و رسانه ها نیز هیچگاه این موضوع را بازتاب نمی دهند.
میان آبادی با بیان اینکه برخی رسانه های داخلی نیز همگام با رسانه های خارجی واقعیت های تلخ زندگی اروپائیان را نشان نمی دهند اظهار کرد: این رسانه ها به جای نشان دادن واقعیت های جامعه غربی می کوشند با بزرگ نمایی برخی اتفاقات موجود در ایران به نوعی چهره خشن از ایرانیان ترسیم کنند.
وی ادامه داد: هم اکنون ایران از نظر برقراری امنیت از جایگاه و شرایط خوبی برخوردار است و این درحالی است که در شهرهای آمریکا نه تنها امنیت حاکم نیست بلکه افراد از حضور در بیرون از منزل هنگام شب رعب و وحشت دارند.
میان آبادی گفت : رسانه های ایرانی باید با غنی سازی تولیدات و برنامه های خود و ترسیم چهره واقعی ایران و ایرانیان در راستای خنثی سازی ترفندهای رسانه های بیگانه حرکت کنند.
مدیر فرهنگسرای فناوری و رسانه شهرداری مشهد نیز در این مراسم گفت: این رزمایش رسانه ای به مدت دو روز در آستانه 13 آبان ماه روز دانش آموز و روز مبارزه با استکبار جهانی و با هدف تشکیل تیم عملیاتی واکنش سریع رسانه ها در موضوعات مختلف تدارک دیده شده است.
مجتبی رزم آرا افزود: در این رزمایش فعالان هنری، رسانه ای و مجازی در قالب کارگاه هایی تخصصی به تولید و انتشار محتوا و محصول رسانه ای با موضوع استکبارستیزی می پردازند.
وی ادامه داد: فعالان فرهنگی و رسانه ای در این اردو فرآیند تولید یک محصول رسانه ای از مرحله تولید پیام تا مرحله انتشار در فضای مجازی را تجربه می کنند.
رزمایش رسانه ای 'مرگ بر آمریکا' هفتم و هشتم آبان ماه در اردوگاه شهید بهشتی گلمکان شهرستان چناران با حضور بیش از 150 نخبه فرهنگی در حال برگزاری است.

منبع: ایرنا

 

 

                               

زندگی     ایران     اروپا     امنیت        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :