موضوعات ‌مرتبط: ورزشی سایر حوزه ها

a/21689 :کد

0

هاشمی: سلیمی هر نیازی برای درمان داشته باشد کمک می کنیم

  جمعه ۰۸ آبان ۱۳۹۴ — ۰۳:۲۵
تعداد بازدید : ۱۰۹   
 تحلیل ایران -هاشمی: سلیمی هر نیازی برای درمان داشته باشد کمک می کنیم

معاون مالی وزیر ورزش با آرزوی سلامتی برای بهداد سلیمی قهرمان وزنه‌برداری جهان گفت: او هر نیازی برای درمان داشته باشد خارج از اعتبارات به بهداد کمک می‌کنیم.

معاون مالی وزیر ورزش با آرزوی سلامتی برای بهداد سلیمی قهرمان وزنه‌برداری جهان گفت: او هر نیازی برای درمان داشته باشد خارج از اعتبارات به بهداد کمک می‌کنیم.

 

به گزارش تحلیل ایران سیدمناف هاشمی درباره بودجه واریزی به فدراسیون‌ها گفت: ما 10 میلیارد به فدراسیون‌ها و 30 میلیارد بودجه عمرانی هم به استان‌ها تزریق کردیم. این بودجه برای این است تا پروژه‌های استانی فعال شوند. با این بودجه‌ای که به فدراسیون‌ها دادیم 70 درصد بودجه المپیکی‌ها و 60 درصد بودجه غیرالمپیکی‌ها پرداخت شده است.

وی درباره حقوق 2 میلیون تومانی ورزشکاران المپیکی اظهار داشت: ما منتظر هستیم تا معاونت قهرمانی لیست نهایی را در اختیار ما قرار دهد تا از آخر ماه حقوق آنها پرداخت شود که این لیست تا 2-3 روز آینده در اختیار ما قرار می‌گیرد. غیر از این حقوقی که ما به ورزشکاران می‌دهیم، فدراسیون‌ها هم هر حقوق و پاداشی برای ورزشکاران در نظر بگیرند از نظر ما بلامانع است. علاوه بر حقوقی که فدراسیون‌ها به ورزشکاران می‌دهند، وزارت ورزش هم ماهی 2 میلیون تومان به المپیکی‌ها پرداخت می‌کند.

معاون مالی و پشتیبانی وزارت ورزش در پاسخ به سوال دیگری درباره آسیب‌دیدگی بهداد سلیمی و کمک وزارت ورزش برای درمان وی، عنوان کرد: هرگاه احساس نیازی که سلیمی داشته باشد خارج از اعتبارات در خصوص درمان وی اقدام کرده و از او حمایت می‌کنیم. من آرزوی توفیق و سلامتی برای این ورزشکار کشورمان دارم و همه تلاشمان را برای سلامتی او به کار می‌گیریم.

منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :