موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/21816 :کد

0

تساوی استقلال و پرسپولیس در پایان نیمه نخست

  جمعه ۰۸ آبان ۱۳۹۴ — ۱۵:۵۱
تعداد بازدید : ۲۱۵   
 تحلیل ایران -تساوی استقلال و پرسپولیس در پایان نیمه نخست

دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس در پایان نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید.

دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس در پایان نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید.


به گزارش تحلیل ایران، نیمه نخست دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس از هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر با تساوی بدون گل به پایان رسید.


در نیمه نخست این دیدار دو تیم بازی تماشاگر پسند و جذابی را ارائه دادند و هرچند که فرصت های گلزنی دو تیم زیاد نبود اما سرعت بازی بالا بود و دو تیم تا محوطه جریمه یکدیگر به خوبی پیش می‌آمدند. در آغاز این دیدار استقلال بازی بهتری را ارائه داد و شاگردان مظلومی بازی را هجومی آغاز کردند آنها در دقیقه پنجم یک فرصت شوت زنی مناسب داشتند که یعقوب کریمی این توپ را به بالای دروازه پرسپولیس زد.


در ادامه این دیدار پرسپولیس نبض بازی را در دست گرفت و در دقیقه 15 بود که عالیشاه در موقعیتی تک به تک قرار گرفت ولی نتوانست دروازه استقلال را باز کند. توپ او را رحمتی با واکنشی دیدنی به کرنر فرستاد.


در ادامه نیمه نخست پرسپولیس با فشار بر روی جناح چپ استقلال تلاش کرد فرصت‌هایی را به دست آورد ولی چون در دادن پاس نهایی دقت لازم را نداشتند نتوانستند موقعیت خطرناکی را ایجاد کنند و در آن سو هم شاگردان مظلومی با فرار به عمق دفاع پرسپولیس سعی کردند به گل برسند اما در این راه ناموفق بودند تا دو تیم در پایان نیمه نخست با تساوی بدون گل به رختکن بروند.


دقیقه 45 روی یک ضدحمله بازیکنان پرسپولیس صاحب موقعیت خوبی شدند. در حالی که مدافعان استقلال جامانده بودند، پاس عرضی عالیشاه در محوطه جریمه به نوراللهی رسید و او که تقریبادر موقعیت تک به تک قرار گرفته بود شوتی با بغل پا زد که رحمتی توپ را از کنج دروازه دفع کرد.


ترکیب استقلال: مهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، هرایر مگویان، میثم مجیدی، میلاد فخرالدینی، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، خسرو حیدری، یعقوب کریمی، سجاد شهباززاده و جابر انصاری.


ترکیب پرسپولیس: سوشا مکانی، محسن بنگر، علیرضا نورمحمدی، رامین رضاییان، محمد انصاری، احمد نوراللهی، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه، مهدی طارمی و محسن مسلمان.

منبع:ایسنا

                               

دربی     استقلال     پرسپولیس     فوتبال        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :