موضوعات ‌مرتبط: سیاسی جامعه

a/22053 :کد

0

آغاز رزمایش پدافند غیرعامل تهران با قطع برق ۳۷ دستگاه اجرایی

  شنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۴ — ۱۹:۲۷
تعداد بازدید : ۲۱۰   
 تحلیل ایران -آغاز رزمایش پدافند غیرعامل تهران با قطع برق ۳۷ دستگاه اجرایی

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری تهران از آغاز رزمایش پدافند غیرعامل استان با قطع برق ۳۷ دستگاه اجرایی حساس از ساعت ۱۴روز شنبه خبر داد

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری تهران از آغاز رزمایش پدافند غیرعامل استان با قطع برق 37 دستگاه اجرایی حساس از ساعت 14روز شنبه خبر داد و گفت: این رزمایش تا ارزیابی کامل میزان آمادگی این دستگاه های اجرایی در رویارویی با شرایط اضطراری ادامه دارد.

عزیزالله خسروجردی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: برق دستگاه های مهم منتخب سراسر کشور در ساعت 14 امروز (9آبان ماه) با اعلام رمز سردار غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل در مرکز دیسپاچینگ شرکت توزیع برق نواحی استان تهران قطع شد. 
وی تصریح کرد: با آغاز رزمایش گروه های عملیاتی شرکت توزیع برق به مراکز حساس منتخب مراجعه کرده و پس از قطع برق نسبت به ارزیابی میزان آمادگی زیرساخت های این مراکز از جمله توان و چندگانه بودن سوخت ژنراتورهای برق اضطراری، نحوه عملکرد و در کل میزان تداوم خدمت رسانی این دستگاه ها به مردم در شرایط بحران اقدام می کنند. 
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری تهران افزود: به روز و آماده به کار بودن ژنراتورها و ارزیابی نحوه عملکرد برق اضطراری از جمله محورهای اصلی این رزمایش است. 
به گفته ی خسروجردی در سال های گذشته در برگزاری این رزمایش با اشکالات زیادی در توان دستگاه ها روبرو شدیم بنابراین پیش از برگزاری رزمایش فردا به تمام دستگاه های اجرایی نسبت به داشتن آمادگی کافی هشدار داده شده است. 
وی خاطرنشان کرد: در رزمایش امروز 23 دستگاه ملی به انتخاب وزارت نیرو و سازمان پدافند غیرعامل کشور و 14 دستگاه استانی به انتخاب استانداری تهران حضور دارند. 
همزمان با هفته پدافند غیرعامل که از دوشنبه هفته گذشته (چهارم آبان) آغاز شده و تا یکشنبه هفته پیش رو(11 آبان) ادامه دارد برنامه ها و رزمایش های متنوعی برای دستگاه های اجرایی، امنیتی و انتظامی استان تهران درنظر گرفته شده است. 
یکی از مهمترین برنامه های این هفته که هرساله نیز اجرا می شود برگزاری رزمایش با محوریت قطع برق دستگاه های اجرایی دارای زیرساخت های حیاتی، حساس و مهم است. 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :