موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/22191 :کد

0

خروش دوباره دانش‌آموزان علیه آمریکا

  یکشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۴ — ۱۲:۳۷
تعداد بازدید : ۲۱۲   
 تحلیل ایران -خروش دوباره دانش‌آموزان علیه آمریکا

همزمان با فرا رسیدن سالروز یوم‌الله ۱۳ آبان، پیشاهنگان پیشتاز و فرزانه سازمان دانش‌آموزی جمهوری اسلامی ایران بیانیه‌ صادر کرد.

همزمان با فرا رسیدن سالروز یوم‌الله 13 آبان، پیشاهنگان پیشتاز و فرزانه سازمان دانش‌آموزی جمهوری اسلامی ایران بیانیه‌ صادر کرد.


به گزارش تحلیل ایران به نقل از روابط عمومی سازمان دانش‌آموزی: در این بیانیه آمده است:


« یوم‌الله 13 آبان روز حماسه حضور فززندان انقلاب اسلامی است، 13 آبان تجلی‌گاه اراده مومنان برای سرکوب استکبار،13 آبان روز ذلت آمریکا و عزت ایران اسلامی است، 13 آبان روز مردان مرد عصر معاصر است، 13 آبان روز مرگ همه طاغوت‌ها و ایادی آنان است، 13 آبان روز وحدت، صلابت و همدلی و همزبانی یک ملت و دولت بر علیه آمریکای جنایتکار است و در یک کلام 13 آبان روز بیعت مجدد ملت با ولایت برای نابودی استکبار جهانی به سرکردگی آمریکاست و در این مسیر الهی هر کسی بر آن است تا با حضور پرشور و انقلابی، دین خود را به اسلام ادا نماید. از این رو ما پیشاهنگان پیشتاز و فرزانه سازمان دانش‌آموزی جمهوری اسلامی ایران استوارتر از گذشته و با بسیج تمامی اعضای پرافتخار این تشکل دانش‌آموزی در راهپیمایی دشمن شکن 13 آبان حضور جانانه خواهیم داشت.

 

پیشاهنگان پیشتاز و فرزانه سازمان دانش‌آموزی با تبعیت کامل از ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و همگام با دولت سرافراز تدبیر و امید، حماسه‌ای دیگر از حضور دانش‌آموزان و مربیان در یوم‌الله 13 آبان را خلق خواهند کرد و به همگان اعلام می‌نمایند مبارزه تمام عیار با استکبار را مقدس شمرده و در راه آن جان و مال خویش را فدا خواهیم کرد و تا لذت کامل مستکبران و عزت نهایی مومنان این نهضت ادامه دارد و ان‌شاءالله با ظهور منجی عالم بشریت تمام آرزوهای مستضعفان عالم به دست با عظمت فرزند عاشورا تحقق یافته و ریشه مستکبران و مستبدان برای همیشه قطع و نابود می‌گردد.»

منبع:ایسنا 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :