موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/22232 :کد

0

عربستان پایتخت تروریسم در منطقه است

  یکشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۴ — ۱۵:۵۷
تعداد بازدید : ۱۵۲   
 تحلیل ایران -عربستان پایتخت تروریسم در منطقه است

یک نماینده حزب سبز اتریش، عربستان را دولتی شرور و پایتخت تروریسم در منطقه دانسته و خواستار توقف صادرات تسلیحات به این کشور شد.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از روزنامه اتریشی "استاندارد"، "پیتر پیلز"، از نمایندگان بلند پایه حزب سبز اتریش انتقاد سختی را به صادرات سلاح به عربستان سعودی وارد کرده و عربستان را دولتی شرور نامید.

 

پیلز با اشاره به ممنوعیت صادرات سلاح به کشورهای هدایت کننده جنگ و ستیزه جو بر اساس قوانین اتریش گفت: عربستان سعودی در حال حاضر با حملات هوایی در کشورهمسایه خود با حوثی ها می جنگد و مخالفان رژِیم در سوریه را نیز تسلیح می کند.

 

این سیاستمدار اتریشی همچنین نگران این مسئله است که صادرات تسلیحات از اتریش به دست احزاب درگیر جنگ در مناطق بحرانی بیافتد.

 

به گفته این نماینده حزب سبز اتریش عربستان سعودی پایتخت تروریسم در منطقه است و ما ( با ارسال تانک به عربستان سعودی) تانک ها را مستقیما به داعش واگذار می کنیم.

 

روزنامه اتریشی "استاندارد" اوایل سال جاری از در اختیار گذاشتن یک نرم افزار نظامی از طرف اتریش به عربستان خبر داد. آلمان، آمریکا، انگلیس و فرانسه هم مرتبا تسلیحاتی را در اختیار عربستان سعودی می گذارند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :